Wpis z mikrobloga

kurde mialem z 6 miesięcy przerwy od yerba mate.Bardzo wkręciłem się w kawę,do tego stopnia, że dziennie pije minimum 3,które nie działają.Została mi yerba taragui i jakoś nie mogę zacząc,a często takie przerwy robie sobie od jednego czy drugiego. Po prostu po yerie często ląowałem w kiblu na jakieś sraczce.Od czego to jest do cholery? Mozliwe, że to mnie tak zniecheca,ale pamiętam, że o wiele lepiej sie czułem pijąc yerbe i tak. Po kawe czlowiek jest wyłowiały #yerbamate
  • 3
@OzaweNakashi dobrze @Lokharam pisze. Mam identyczne i zauważyłem że trzeba więcej zjeść przed wypiciem oraz być dobrze nawodnionym.

@OzaweNakashi Piję już z 7 lat i tyle przerw robiłem że głowa mała. Kupiłem ostatnio ekspres ciśnieniowy z biedronki i to była ostatnia przerwa. Jest #!$%@? ten ekspres więc wróciłem do jerby którą kupiłem też #!$%@?ą.
@OzaweNakashi jeszcze dodam że kwaśne, mocno dymne yerby są bardziej zgryźliwe dla żołądka np rosamonte, le rubia, taraguia despalada. Z kolei takie bezdymne np kraus sa juz lepsze ale nadal kwaśne, najłagdniejsze są albo mieszanki herbaciane na wage np z owocami lub mate green - bezdymna i mało kwaśna przez rejon uprawy. Ja np zamiast kupować 0.5 kg jednej yerby i tak testować worek po worku wole wydać niewiele wiecej i kupić