Wpis z mikrobloga

@UrbanHorn: Utopia to bardzo sensowne DLC, warte swojej ceny. :) Mao gram, a do tego jestem wrogiem mieciowego DLC, ale w przypadku takiej niszowej gry i gdy dostaję za co płacę, jestem zadowolony. :) Ale możesz poczekać z dodatkiem aż zacznie ci się nudzić podstawka. :P
@mojemacki: Nie no, jaki jest sens też kupować dodatek jeśli nawet nie znam całego potencjału podstawki i nawet nie byłbym w stanie rozróżnić co pochodzi z dodatku a co z podstawy gry. A nowe gry zapewne będę zaczynać jeszcze niejednokrotnie.
@mojemacki: Lewiatan to nieuczciwe DLC wg mnie. Dodaje usprawnienia które powinny być dodane do podstawki... Utopia to nowe mechaniki, ale Lewiatan dodaje takie rzeczy jak auto-explore czy lepsze AI... to powinien być patch. Kupiłem bo cóż, nie mam wyjścia, ale oceniam negatywnie. :P
@mojemacki: może już jest, nie wiem, czytam po prostu co zawiera Lewiatan ze strony: automatyczne rally points dla flot itd. Same poprawki jak z patcha, a nie, że nowe rzeczy jak rasy, cechy rządów, eventy... tzn. mało, w porównaniu do Utopii.
@mojemacki: widziałem DLC do EU4. Tragedia. Najgorsze jest to, że bardzo wiele DLC do EU4 jest właśnie super-uczciwych: ten dodaje piratów, tamten lepszy handel, kolejny lepszą dyplomację, inny się skupia na indianach... zawsze nowe mechaniki, odświeżające i wzbogacające rozgrywkę. Plus pojedyncze utwory i inne śmieci, w SETKACH... Skylines tak samo, jakiś pojedynczy budynek... żenujące tym bardziej własnie dlatego, że takie niszowe, specjalistyczne gry i tak się by same obroniły takimi właśnie
@Dijuna: To nie jest tak, że jak pisze, iż jakaś zmiana weszła z Leviatanem, to ona jest na 100% tylko w tym DLC. Wraz z DLC wchodzą zawsze patche, które wprowadzają też różne nowości niezależnie od tego, czy masz DLC. Strzelam, że takie rzeczy jak auto-explore weszły w patchu towarzyszącym DLC, a samo DLC wprowadza jedynie te dodatkowe misje.