Wpis z mikrobloga

Czytam damskie forum, laska pisze, że umówiła się na randkę przez Tinder, klasyk; ma same dobrze wykadrowane zdjęcia twarzy, ale pisze, że ma wstydliwy problem, bo jest gruba i nic nie powiedziała temu chłopakowi. Inne różowe piszą jej, że przecież facet na kości nie leci i że nie powinien patrzeć na wygląd... #!$%@? serio?!!! Przecież to oszukaństwo! Nie chciałabym tak zostać oszukana ( ͡° ʖ̯ ͡°) #tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 126
@Shanny:

Kto próbował, ten wie, że to nie zawsze jest takie proste.


co nie jest proste? wchodzisz na deficyt, okazyjne ladowanie, trening silowy + opcjonalne cardio z progresja objetosci az do skutku. gdzie jest trudnosc? tylko prosze, bez gownoargumentu o tarczycy bo jest juz nudny i obalony byl tysiace razy pod odpowiednimi tagami xD to jest kwestia dyscypliny i tego czy chcesz cos osiagnac - cala filozofia. jak ktos chce, znajdzie
feminizm w czystej postaci. a teraz wyobrazić sobie jak wyglądałaby gównoburza gdyby facet napisał na takim forum że ma ładną buźke i wykadrowane zdjęcie ale jest spasioną świnią^^


@Rhados: Wyglądałoby to dokładnie tak samo. Różowe napisałyby, że jest biedny i żeby się nie przejmował, bo liczy się wnętrze i pewność siebie. Na takich forach ludzie zawsze są dla siebie mili i kochani, bo kreują swój wizerunek. To niczego nie udowadnia. W
@Shanny:

Anorektyczce też każesz po prostu więcej zjeść?

tak

czyli co, jak masz problemy z tarczyca to tluszcz sam sie pojawia z kosmosu? xD nie opowiadaj bzdur, osmieszasz sie - majac problemy z tarczyca trzeba po prostu wlozyc w to wiecej pracy. tyle i az tyle. pomoglem wielu osobom zarowno zredukowac jak i nabrac masy, byly w tym gronie osoby z zaburzeniami hormonalnymi, po prostu wymagaly wiecej pracy, bardziej dopracowanej diety
@mariegold: Typowe forum dla kobiet:

-Mój mąż chce częściej uprawiać seks niż ja
-Zostaw go! Pieprzony zboczeniec i erotoman! Jak kobieta nie chce, to nie i powinien to zrozumieć a nie nękać psychicznie!


- Mam częściej ochotę na seks niż mój mąż
- Zostaw go! Co to za mężczyzna, który nie potrafi zaspokoić kobiety!? To jest brak szacunku! Jakby cie kochał, to by nie było z tym problemów! Na pewno zdradza!
@Shanny: możliwe, może też za bardzo spłyciłem i nie wziąłem pod uwagę rzeszy kobiet które są zadowolone z seksu i mają fajnych facetów. ale niestety, krzyczące feminazole robią złą reklamę tym kobietom
Tl dr
Lepiej nie lecieć w #!$%@? i wyglądać lepiej niż na zdjęciu, bo oszustwo zostawia niesmak i psuje pierwsze wrażenie.

@mariegold: ja kiedyś się umówiłem z dziewczyną przez tindera z innego miasta. Na zdjęciach super szczupla, 9/10. Przyjechałem 90 km na randkę i się mocno zdziwiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wyglądała bardzo źle, miała jakąś tam nadwage, na żywo wyglądała na 6/10.
Była bardzo sympatyczna,