Wpis z mikrobloga

@janushek: @Lookazz: Days gone na ps4 wygląda ciekawie. Nowe metro i beyound good and evil. Słabe targi że o ja cie #!$%@?. X one wstecznie kompatybilny z pierwszym xboxsem. A i jakis koles z ubi na konfie powiedział xbone.
@janushek: w sumie to nad kupnem Xboxa to się nawet nie zastanawiam, bo i tak prawie wszystko ląduje na pececie xD Ale cały czas rozważam zakup konsoli Sony, tylko nie wiem czy warto dla kilku tytułów :P
@kvvach: gdzieś tu na mirko widziałem wpisy, że tak.
@Lookazz:

kilku tytułów

TLoU ( ͡~ ͜ʖ ͡°), Unchartedy, God of Wary, Heavy Rain, Beyond Two Souls, inFamous, Nioh, Horizon Zero Dawn, Until Dawn, The Order 1886, Knacki (no co XD). No i w przyszłym roku jeszcze wychodzi Spider-Man, Detroit, może Days Gone.
Większość starych gier ekskluzywnych wyrwiesz już za jakieś 50-100 zł. Na Slimy masz teraz promo - 1200 zł z grą i dwoma padami.
@Lookazz: xboxa nadal nie ma sensu kupować

co do gier wartych zagrania, to moja subiektywna lista:

Metro
Wolfenstein
Anthem
A Way Out
Life Is Strange
Vampyr
Code Vein
Cuphead
Ori
The Last Night
Mario + Rabbids Kingdom Battle
Beyond Good and Evil 2
Days Gone
Shadow of the Colossus
God of War
Spider-Man
Detroit: Become Human
Destiny 2
Ni no Kuni 2
Xenoblade Chronicles 2
Yoshi
Super Mario Odyssey
Fate/EXTELLA
Fire
Zapowiedziano coś naprawdę ciekawego?


@Lookazz: microsoft - ori and the will of the wisps - kontynuacja najlepszej platformówki według mnie.
Forza Motorsport 7 - ot można sobie pojeździć, Forza zawsze spoko.
ĘĄ - a Way Out - zapowiada się ciekawie.
Szony - dodatek do Horizon Zero Dawn i dodatek do Unczorted 4.
Tak w skrócie można podsumować co dobrego zostało pokazane na konferencji. Jeszcze microsoft pokazał mocnego xboxa, ale gier na