Wpis z mikrobloga

Witantus. Marzy mi się od jakiegoś czasu dysk ssd. Niestety przegapiłem czasy kiedy Iridium Pro 240 GB kosztował 299 (miałem nadzieję, że stanieje, ale jak zwykle wyszło inaczej). Znalazłem ofertę używanego dysku Sandisk Plus 240 GB z pozostałą 2,5 letnią gwarancją z takimi wynikami w Crystalinfo (załącznik) i tu pytanie dla posiadaczy i znawców tematu, czy warto brać ten egzemplarz za 270 złociszy?
#ssd #pcmasterrace #komputery
kubabe - Witantus. Marzy mi się od jakiegoś czasu dysk ssd. Niestety przegapiłem czas...

źródło: comment_eivMbqN3SBDDA99GliOWkClxbBEo2rer.jpg

Pobierz
  • 10
@iMarek22: Poprosiłem sprzedjącego, żęby sprawdził dysk Crystalinfo i przesłał mi dane. Może akurat robił grilla w domu i położył przy ruszczie :P
@goodidea: Internety piszą, że to jest MLC, czyli na plus jak Sandisk Plus. Wrzuć swoje wyniki z programu Crystalinfo :P
@MaddoxX1911 TomdeX : Faktiko z tym czasem, mój 3 letni lapek uruchamiany sporadycznie ma 1900h na hdd, boje się żeby nie trafić na jakąś szemraną bombę po wystawową
@kubabe suma zapisów malutka, reszta km, bierz ;) ja sam tym sposobem upolowalem mnóstwo dysków między innymi plextora m6s, Samsunga 850 pro 128gb i Evo 128gb ;)