Wpis z mikrobloga

824222 - 370 = 823852

Wyjazd nad morze ze zgrupką luboń :)

W środę schodziłem z nocki w pracy,przespałem się od 11 do 15.W nocy na chwilę przed wyjazdem bo ok 24:00 godziny robiłem jeszcze przegląd roweru i w końcu doszedłem do tego co mi piszczało w rowerze a jest nim bębenek w piąście(kaseta pływała) No to szybka wymiana koła/opony i kasety i rower gotowy :) Wyjechałem z domu o 1:38 by po ok 5 km wracać się z powrotem bo zapomniałem haka przerzutki i spinki :)
Coś koło 3:45 byłem w Poznaniu w miejscu spotkania a chwilę po 4 wyruszaliśmy w drogę. Na trasie 3 gumy w tym jedna podwójna-złapana jeszcze przed napompowaniem koła-nie wiem,nie pytajcie xD Z innych rzeczy jeszcze jeden plecacak rozsypał się ale wystarczyło związać tylko jakieś paski czy coś :)

Jako ciekawostkę dodam jeszcze ze jedna z osoób jadąca z nami miała na sobie plecak ważący ok 30 kg-jedną ręką nie mogłem go podnieść! xD Zdjeła go dopiero na ok 150 km(nie pamiętam dokładnie) jak dojechało do nas auto asekuracyjne :)

A zapomniałbym bym dodać-nie wziąłem rękawiczek z domu a że w nocy było zimno to czucie w dłoniach odzyskałem ok 7 godziny nad ranem :)

Cały wyjazd udany,wszyscy dojechali a ja dopiero dziś poszedłem spać :)

https://www.strava.com/activities/1038315056

W tym tygodniu to już 633km!
#rowerowyrownik #100km #200km #300km #impanaszosie
Pobierz i.....a - 824222 - 370 = 823852

Wyjazd nad morze ze zgrupką luboń :)

W środę sc...
źródło: comment_b479X5WnMH7SvjRlltvAbJUGUgZlffMA.jpg
  • 8