Wpis z mikrobloga

Witajcie , jest jeden sposób na dzisiejszy moment jak łatwo zdobyć trochę Bitcoinów (Satoshi :D) zarobek zależy od twego wkładu pracy bo tu jeśli zużyjesz 10 godzin swego życia , każdego dnia będziesz dostawał około 1.44$ gdzieś tak przez 2-3 może i 5 miesięcy bo czeba pamiętać że wszystko co dobre szybko się może skończyć się , a więc jeśli poswięcisz 100 godzin swego życia będziesz dostawał 16.7$ , z tym sposobem zarobiło się kiedyś nie małe pieniądze lecz czeba pamiętać że takie sposoby nie zawsze będą a te Bitcoiny które zdobyliście bezpłatnie kiedyś mogą być warte więcej . Mała ciekawostka : w Litewskich sklepach internetowych nie ma ani jednej karty graficznej od Amd (tych na których opłaca się kopać) a na takim litewskim allegro karty są sprzedawane jak ciepłe bułeczki i natym można sporo zarobić np. karta za 200 Euro na litewski allegro sprzedawana była za 340 Euro i za 1 dzień wszystkie karty zostały sprzedane , wszystkich chętnych zapraszam na Litwę bo są tu miejsca gdzie można brać elektryczność bezpłatnie , więc kopanie staje się jeszcze bardziej opłacalne , ale i tak mamy tańszy prąd niż w Polsce , cena internetu też jest bardzo mała jeśli poruwnywać ją z polskim internetem internet 1 Gb na sekunde kosztuje jedynie 19.99 Euro czyli około 80-85 złotych , sam mieszkam na wiosce i tutaj mamy swiatłowód , ogulnie internet na Litwie jest bardzo dobry , w lesie mam zasięg 4G :D , a więc kto chce ten niech skożysta z mojego filmiku i zarobi bezpłatnie Bitcoiny lub inne kryptowaluty bo jak pisałem wcześniej ten sposub nie będzie zawsze działać a chciałbym by użytkownicy tej grupy dostaliby pare Bitcoinów by potem za kilka lat mieliby pieniążków na domek lub coś innego .

Filmik pokazujący ten sposub : https://youtu.be/6gq5EvX0Qf4
#bitcoin #mining #kryptowaluty #ciekawostk`i #dogecoin #litecoin #internet #litwa #polska #las #swiatlowod #internet #zadarmo
  • 38
@Janekudus: Nierozumiem was Polaków dlaczego używacie słowa scam tak często , strona płaci mogę ci wysłać screena jeśli chcesz , Bitminister dał zarobić dla swoich użytkowników :) , co do mikrofonu to mam mikrofon Samson g-track , jesteś drugą osobą której nie podoba się jakość głosu na moim kanale .
@ludwig-wiszniewski: I jeszcze bronisz ten scam. Wiesz, że Bitminister i jego klon wyciągnął ponad 3000 btc od ludzi i zniknął. Do grudnia będzie to samo z tą stroną. Jak możesz naciągać ludzi na złodziejskie strony, jak możesz to promować wogóle ?

Piszesz pierdoły o prądzie tanim u siebie, jakieś inne gówno, a zaraz potem walisz link i obiecanki zarobku na stronie. Jaki ma sens wywód o GPU skoro zaraz nakłaniasz do
@Janekudus: Widzę że nie oglądałeś tego filmiku ja w jim powiedziałem że jeśli będziesz rejestrować się pod swoim linkiem referencyjnym będziesz dostawać 5 GHS bezpłatnie i jeśli takich multikont zrobisz bardzo dużo a ich robienie nie zajmuje nawet minuty tu z tego można zarobić nic nie inwestując !!!!! Po pierwsze zobacz sam filmik a potem pisz co kolwiek ja w każdym ze swych filmików mówię że to jest piramida finansowa i