Wpis z mikrobloga

Chajzer się nie oburzył to buldupy byłby dużo mniejszy.


@desensitization: To. Z drugiej strony, dalby sobie juz spokoj z rozczulaniem sie. Smierc dziecka to okropne wydarzenie. Ale trzeba sie zdecydowac - czy jestem osoba publiczna i biore wszystko na klate, a przy tym wykonuje swoja robote niczym chirurg, czy moze ciezko mi sie podniesc, wiec odcinam sie od SM i redukuje kontakt z szersza publika.
  • Odpowiedz
@desensitization: Swoją drogą niezły festiwal #!$%@? pod jego wpisem. Połowa komentującego tam durnego społeczeństwa sama swoimi wpisami kwalifikuje się pod prokuratora, ale oczywiście to autor fanpejdża, który zrobił przeklejkę durnego mema jest tym najgorszym xD

Mem jest obraźliwy, niestosowny, jest również przejawem braku wyczucia i wrażliwości autora i może dałoby się go potraktować jako naruszenie dóbr osobistych, ale prawdziwym #!$%@? umysłowym jest publiczne nawoływanie do przemocy i tortur przez tych wszystkich
  • Odpowiedz
@polik95: Ale w sumie co? #!$%@? mu? To go gość pozwie. A ze ten obrazek on raczej pozwać nie może, czyli nie ma argumentów takich jakie miał Jaglak. Jedyne co może zrobić to naskarżyć rodzicom jeśli ten fp prowadzi jakiś gimb.
  • Odpowiedz
@Kat___Rzeznikow: Nigdy nie zrozumiem gdzie jest granica czarnego humoru. Mnie nigdy nie bawi tego typu poczucie humoru, wręcz odrzuca, ale zastanawia mnie pewna rzecz. Jak to jest że codziennie wrzucane są jakieś "śmieszne" memy z nieżyjącymi ludźmi - pierwsze z brzegu - Janem Pawłem II, Magikiem, pojawiają się żarty o Żydach czy przeróbki tego zdjęcia z dzieckiem wyrzuconym na brzeg i nikt się nie oburza, a za Chajzerem ludzie stoją murem.
  • Odpowiedz
Moi rodzice nie żyją. #!$%@?. Ale musiałbym mieć nieźle #!$%@? w głowie, żeby #!$%@?ć takie cyrki jak Chajzer teraz, gdyby jakiś anonim stroił sobie z nich żarty. Szczególnie gdybym był osobą publiczną.
  • Odpowiedz
Widzę, że ta cała Satyra juz obsrala zbroje. Zajebiście się tłumaczą, że nie oglądają telewizji to i nie znają Chajzera. Skoro nieznają to dlaczego wrzucili tego mema, przecież bez kontekstu nie wiadomo o co chodzi.
  • Odpowiedz