Wpis z mikrobloga

@Jukatso: Tylko Mortal, Tekken się szybko nudzi i ma kilka gównianych rozwiązań (fatalnie zaimplementowany system mający w swoich założeniach przypominajacy x-raye, a niszczący balans rozgrywki).
  • Odpowiedz
@Jukatso: tekken, online jest super, mortal to dla ludzi, którzy chcą łatwej bijatyki, a SF V ma lipny netcode. Tekken jest jak chcemy grac bardziej "competitive" to idealny, są turnieje w tą grę w Azjii, pewnie niedługo i w EU. No i easy to play, hard to master. Nie sluchaj ludzi, ktorzy mowia, ze ma jakas lipną mechanikę, poprostu dostają w dupe po necie i płaczą. Żeby dobrze grac w tekkena
  • Odpowiedz
@kirk85: Tekken 7 ma to do siebie że nie ma tam nic co by mogło przyciągnąć na dłużej , po story i troszeczkę poszpilaniu w treasure battle , nie ma tam nic na singla , kupiłem na premierę i trochę się rozczarowałem , brak klasycznego arcade , znaczy się jest ale brak zakończeń , dla mnie to nieporozumienie że tylko po przejsciu trybu store , odblokowuje się możliwość zobaczenia filmików kończących
  • Odpowiedz
Tekken 7 ma to do siebie że nie ma tam nic co by mogło przyciągnąć na dłużej


@susz_suszelski: Chyba pomyliłeś tytuły :P

Przeszedłem mortala tuż po premierze, gdy jeszcze był mega zbugowany. Story było calkiem fajne, krypta też spoko, odkryłem prawie całą, ale przy kolejnej aktualizacji zresetowało mi cały postęp i od tamtego czasu nie ciągnie mnie w ogóle, by grać znowu. Nic a nic.

Za to Tekken wręcz przeciwnie. Więcej
  • Odpowiedz
@susz_suszelski: zgodzę się z tym, że Tekken 7 dla singlowców nie oferuje nic i nie opłaca się go kupować, jak tylko chcemy zrobić kampanię. Za to dla ludzi, którzy chcą grać w multiplayer, to co innego. Niestety tekken został stworzony pod turnieje i online. Może w przyszłośći będą dodatki singleplayer i nowe tryby,w końcu jest i season pass. To tak jak z cs'em, single oferuje całe nic (nawet go nie ma),
  • Odpowiedz
Tekken się szybko nudzi i ma kilka gównianych rozwiązań (fatalnie zaimplementowany system mający w swoich założeniach przypominajacy x-raye, a niszczący balans rozgrywki)


@Papilon: Niestety. Największa wada siódemki. W sumie to wolałbym, żeby na PC przerzucili piątkę niż robili tę część, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Z drugiej strony i tak rozgrywka podoba mi się bardziej niż Mortal.
Aha, Mortal też znacznie lepiej wygląda - chociaż to starsza gra.
  • Odpowiedz