Wpis z mikrobloga

Ten gość co wrzucił obrazek jakby dobrze to rozegrał to dałby się lekko poobijać kumplom i poszedłby na psiarnie. Celebryta by miał sprawę o podżeganie do przestępstwa, upublicznianie danych itp. Jeszcze by Chajzer przepraszał i smarował koleżce żeby na ZK nie zjechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chajzer
  • 12
  • Odpowiedz
@jojko: zjazd na zk był przerysowany, chodzi o samą odpowiedzialność za to co zrobił i możliwe "wykupienie win i zamknięcie sprawy placac koleżce od mema"
  • Odpowiedz
@jojko: Serio? wolabyś iśc się sądzić zamiast po prostu wypłacić zadoścuczynienie? Gość może iśc na proces cywilny z Chajzerem, jest to tylko kwestia jaj i tego czy mu się zachce. I pewnie może dać mu możliwość dogadania się. Czy jest tam opcja na sprawę z urzędu? To trzeba do hejtstopu.
  • Odpowiedz
@Interwyga: zakładając, że nie jestem biedakiem i mam godność, to wolałbym, żeby sprawę rozstrzygnął sąd, niż się płaszczyć przed gościem, który wrzuca/udostępnia/jest autorem (która z opcji, bo nie śledzę na bieżąco?) obraźliwych memów o kimś zmarłym
  • Odpowiedz
@jojko: udostępnia. Wiesz, wizerunkowo przegranie takiej sprawy jest słabe - jednoczesnie jeszcze dałoby pożywkę trolom. Prawnik pewnie by mu radził się dogadać.
  • Odpowiedz
@Interwyga: Dla mnie płaszczenie się przed nim by było słabe. Nie będę się jednak sprzeczał w tym elemencie, bo to już zależy mocno od indywidualnych odczuć. Dobrej nocy.
  • Odpowiedz