Wpis z mikrobloga

  • 183
Parę dni temu w Lublinie został otwarty plac litewski w całkiem nowej osłonie z mnóstwem przestrzeni i naprawdę wielu ławek. Na placu przy fontannach odbywają się pokazy multimedialne z muzyką i obrazem (700lecie miasta + organizacja euro u21) . Fajna sprawa. Zobaczcie jak Janusze i Grażyny rozpoczynają niszczenie oddanego zaledwie parę dni temu dobra wspólnego. Dodam, że ławek zajętych w ten sposób było może ze sto. Ja przyszedłem chyba ostatni, stanalem sobie gdziekolwiek i wszystko widziałem nie dreptajac buciorami po ławkach na których jutro ktoś będzie chciał usiąść. Wyplysujcie to, jeżeli tez was #!$%@? takie zachowanie januszy i grazyn, które na pokaz multimedialny wyjątkowo opuściłli swoje wersalki. #lublin #mistrzostwaeuropy
Pobierz
źródło: comment_kIXUh5Q4rPilUjzvUHmfxWDvjsWhBj2h.jpg
  • 19
@emixel: Większość społeczeństwa nie ma żadnego uszanowania dla dobra publicznego. Pomazane przystanki, rozmiękłe resztki ogłoszeń na każdej latarni i słupku, walające się wszędzie pety, śmieci wywalane do lasu... I kompletny brak zdolności do autorefleksji - zwrócisz grzecznie uwagę to odpowiedzą agresją.
Świata nie zbawisz, chamów kultury nie nauczysz. Trzeba przywyknąć i tyle.
pokazy multimedialne z muzyką i obrazem


@emixel: Eh, u mnie na stuileślecie miasta z atrakcji to odbyła się msza, pochód jakiegoś biskupa i cały wieczór śpiewane były pieśni o Janie Pawle 2. Super atrakcje, bulwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)