Wpis z mikrobloga

Jestem nowy w tym temacie (kiedyś grałem w jedynkę, ale jakoś nie pykło). Kupować samą czwórkę czy z jakimś dlc od razu? Co polecacie na początek? Marzą mi się polskie kolonie w Ameryce Północnej :D
#eu4
  • 10
@stannis: teraz są promocje, ale o ile kiedyś na większość rzeczy było -75% teraz paradox postanowił że zrobi tylko -50%, niektóre dlc to must have (Art of War, Common Sense) bez których nie da się raczej normalnie grać, a mimo że wyszły 3 lata temu, nadal chcą za nie 10 euro w promocji,
Do kolonizacji dlc to chuntba El Dorado i Conquest of Paradise jak już jednak postanowisz, ale serio, za
@Please_Remember: kurde, trochę mnie to jednak przeraża - na allegro jest klucz do eu4 za 38 złotych, a art of war i common sense w sumie kosztują 130 zł? albo na steamie jest paczka z tymi dlc i paroma innymi za 120 euro? wtf? Gra jest z 2013 roku i trzeba zapłacić 120 euro żeby normalnie pograć? To była aż taka kupa w dniu premiery? Bo myślałem, że kupię podstawkę za
@stannis: bez art of war i common sense nie ruszaj gry, poczekaj na promocje letnią (weź kozaków i RoM też jak chcesz pełniejszą rozrywkę), może będzie -75% i wtedy będzie to miało jakiś sens (nie chce wiedzieć ile wydałem na tą grę kupując pre ordera i każde dlc w pierwszym dniu xD)