Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem

Debiut w tej dziedzinie - przedstawiam poniżej składniki z których zrobiłem, ŻAREŁO - (nazwa robocza), nie ma to to nazwy w związku z czym ogłaszam #konkurs na nazwę dla ŻAREŁA. Ja, zaraz zabieram się za dodanie znaleziska, a Wy przygotowujcie się do konkursu, bo w związku z moim debiutem liczę na wasze zaangażowanie oraz na odznaki z tego wynikające od Wypoku.

Zasady Konkursu:
§1 udział jest dobrowolny - ale kto nie bierze udziału ten faja;

§2 konkurs jest darmowy;

§3 uczestnik konkursu to każdy dobrowolnie biorący udział w konkursie mireki mirabelka zwani dalej, uczestnikami konkursu

§4 @BadNews - wykopek zwany dalej organizatorem

§5 wygrywa uczestnik konkursu którego komentarz z propozycją nazw, będzie miał największą sumę plusów pod znaleziskiem które dodam (mikro się nie liczy w konkursie) - nazywany dalej zwycięzcą

§6 nagroda organizatora: 1) ode mnie zwycięzca wybierze sobie jakąś pozycję książkową, można wszystkie jak ktoś jest pazerny, a ja prześlę ją w tradycyjny sposób. Więcej informacji zdjęcie w pierwszym komentarzu pod wpisem,

§7 nagroda niespodzianka 2) od osoby co uzbiera największą sumę minusów - zwana dalej przegraną też dostanie nagrodę, którą będzie niespodzianka - żeby nie było, że tak bezkarnie można przystąpić do konkursu

§8 warunek pierwszy udziału w konkursie: każdy uczestnik konkursu, przystępując do udziału w konkursie musi się liczyć z faktem, że zobowiązany jest swoim honorem wykopka do wymyślenia i przesłania nagrody zwycięscy - dowolna i bez różnicy mi kto sobie i co wymyśli :) tylko bez szarżowania pieniędzmi!

§9 warunek drugi udziału w konkursie: znalezisko musi wejść na główną

§10 - usunięty -

§11 wykopki z zielonym kolorem nicku nie biorą udziału w konkursie - gdyż jak wiadomo: Zielonka nie ma honoru na Wypoku, a więc zachodzi uzasadnione prawdopodobieństwo, że nie sporządzi nagrody w przypadku zostania przegranym.

§12 rozpoczęcie konkursu nastąpi jak dodam znalezisko i nie będę nikogo wołał, a zakończenie konkursu nastąpi jak organizator będzie miał czas się tym zająć - organizator poinformuje jednak uprzednio o terminie zakończenia.

§13 przystępując do konkursu akceptujesz zasady

( ͡º ͜ʖ͡º)
BadNews - #gotujzwykopem 

Debiut w tej dziedzinie - przedstawiam poniżej składniki...

źródło: comment_9y5yozNP4sChkTG4cglCa448h4M0yRyP.jpg

Pobierz
  • 7
@Grezerr: mój różowy jest lekarzem i jak każdy lekarz w Polsce, wybierając czy wydać na podatek czy zainwestować w firmę - wybiera zakup. Thermomix był tym z udanych. Dzieci same gotujo, a więc i jedzo. Ja mam więcej czasu dla siebie czyt. dla pracy...
@Grezerr: najważniejsze jest to właśnie. Szybko w sensie, że czas krótki, a w dzisiejszym świecie często nie ma czasu wystarczająco. Odkąd mamy Thermomixa, to pomidorowa wieczorem w 20 minut gotowa i jest co jeść na 2 dzień jeszcze. Do tego Właśnie wykorzystana w gotuj z wykopem porcja bulionu gotowego - dla mnie najlepsza opcja tego garnka. ... Drugie znaczenie szybko, że od młodego wieku - jak dziecko potrafi czytać, to szybko