Wpis z mikrobloga

@filozof900: No dobra, doswiadczenia mam z flasha, ilustratora, premiere (pakiet adobe), ale corel, 3d studio max, maya tez potrafia zrobic interfejs gdzie jezeli masz jakiekolwiek doswiadczenie z programami graficznymi to po prostu siadasz i robisz
@filozof900: photoshop jest intuicyjny, bo jak pierwszy raz go widzisz na oczy to wiesz mniej więcej gdzie i czego szukać. A w gimpie nawet jak jesteś zaawansowanym grafikiem to za pierwszym razem się gubisz. Strasznie nieintuicyjny
@mnc: @vvertoi: ja mysle, ze to jest w duzej mierze kwestia przyzwyczajenia. na pewno gimp troche odstaje (duzo mniejsze fundusze), jednak jak na darmowy program to i tak jest super. to troche przykre, ze otrzymujesz cos od srodowiska open source za darmo i nazywasz to gownem. dla ciebie gowno, dla innych nie. ostatecznie nie jest to ultra profesjonalny program do edycji obrazow
@filozof900: bo mnie nie obchodzi czy coś jest darmowe czy nie, jak jest gówniane to może być nawet i darmowe - i tak wybiorę to, co jest lepsze. Ma swoje zalety, nie jest bezużyteczny i z tego co widziałem to niektórzy potrafią w nim uskrobać naprawdę ciekawe grafiki, jednak ja nigdy z niego dłużej nie korzystałem (interfejs mnie odrzuca). Niektórym może wystarczyć, dlatego dobrze, że taki program istnieje