Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Węgierki

Chcielibyśmy wam zaproponować nową odsłonę naprawalaptopow.pl od dzisiaj jesteśmy:

quickfix.pl

Najważniejsze zmiany to oficjalne wprowadzenie napraw smartfonów i tabletów. Nie bylibyśmy sobą gdyby nie było prawilne #rozdajo z tej okazji. Wśród pulsujących rozlosujemy kupon o wartości 500zł na jednorazową naprawę lub upgrade waszego sprzętu. Czy to będzie SSD 240gb a może wymiana ekranu w iPhonie zależy od zwycięzcy.

PS: Dodatkowo wprowadziliśmy https bo nawet portal z śmiesznymi obrazkami ma to my też chcieliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#naprawalaptopow #zadarmo
naprawalaptopow - Dzień dobry Mirki i Węgierki

Chcielibyśmy wam zaproponować nową ...

źródło: comment_HhCppNJMne5miTHzDTwCeN6HsevorzTB.jpg

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: oddawałam, ale przy okazji pękniętej szyby, nie miałam ubezpieczenia i wycenili tylko, ale powiem szczerze, że po stłuczeniu szybki zaczęło normalnie działać :)
  • Odpowiedz
@naprawalaptopow: W footerze link do instagrama nie działa, więc jak nie macie, to usuńcie. W ogóle stopka jest jakaś kaprawa, do ajfona 6 nic nie ma, nie mówiąc o komputerach. W górnym menu dałbym rozwijane menu pod usługami mimo wszystko dla szybszej nawigacji. Elo.
  • Odpowiedz
@zarejestrowalemsie: mam w szafie działającego (ale tak sobie) redmi od xiaomi (hongmi wcdma) - nie "1s".
Zawsze miał problemy z czujnikiem zbliżeniowym (gasił ekran przy rozmowie i nie zapalał, albo blokował od tak). Potem spadł na kafle, stłukła się szyba (nad wyświetlaczem pęknięcie), dotyk działa, ekran czasami migocze.
Myślę że nie opłaca się naprawiać, ale ile to by mogło kosztować?
  • Odpowiedz
@zarejestrowalemsie: nie wiem jak to zrobiłem, wybacz

mam w szafie działającego (ale tak sobie) redmi od xiaomi (hongmi wcdma) - nie "1s".

Zawsze miał problemy z czujnikiem zbliżeniowym (gasił ekran przy rozmowie i nie zapalał, albo blokował od tak). Potem spadł na kafle, stłukła się szyba (nad wyświetlaczem pęknięcie), dotyk działa, ekran czasami migocze.
Myślę że nie opłaca się naprawiać, ale ile to by mogło kosztować?

@naprawalaptopow :)
  • Odpowiedz