Wpis z mikrobloga

Tak prawdę mówiąc nikt nie ma nic przeciwko uchodźcom/emigrantom. Jednak skrajności jakie czytam w necie i na wypoku utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie ważne czy jesteś na prawo czy na lewo. Jak jesteś skrajnym zjebem to zjebem pozostaniesz. Polska dla Polaków Vs Przyjmujmy wszystkich chlip chlip są tak #!$%@? głupie i nie wnoszą absolutnie nic do dyskusji, że mój pies cieszy już mordkę bo widzi że zaraz idziemy na długi spacer bo pan przegląda #polityka i musi to rozchodzić.

Scena dziennikarsko/polityczna to samo. Żadnego #!$%@? głosu rozsądku. Bo jaśnie pan z lewej czy prawej strony nie napisze ci, że owszem zgadzam się z tym i z tym ale to i to trzeba by było zmienić. Zamiast tego mamy. Obrzucanie się gównem na lewo i prawo. Wyzywanie od wszelakiej maści fobii vs wyzywanie od nazistów, faszystów. Utożsamianie i szufladkowanie się bo jak popierasz uchodźców to jesteś #!$%@? lewakiem chcesz zamachów, a jak nie popierasz to jesteś konserwą, prawakiem, faszystą nazistą i pewnie Hitler to twój idol.

Moje drogie konserwy Islam nie jest religią terroryzmu. Wyznawców islamu jest więcej niż wyznawców KK. I nie każdy klęczący na dywaniku modlący się do swojego boga marzy o tym aby #!$%@?ć się w powietrze i kogoś zabić.

Moje drogie lewaki to że na FB jarają się zabiciem jakiegoś #!$%@?, piszą komentarze pokroju "czas rozgrzać piecyki" nie oznacza że "miłość bliźniego" i hehe śmieszne memy są dowodem na to że chrześcijanie też chcą zabijać.

Oznacza to, że skrajności krzyczą najbardziej i są one najbardziej widoczne, stąd ten przekłamany obraz społeczeństwa. Jak jesteś uchodźca/emigrantem i przyjeżdżasz do kraju X to akceptuj ich kulturę. Jasne, działaj w społeczności, pracuj na jej rzecz tak jak robią to te hehe "turasy z kebabami" albo "polaczki na emigracji" Promuj swoją kulturę, bo świat to otwarta przestrzeń a nie zamknięta klitka. To, że Ukaińcy przyjeżdżają do nas i "zabierają nam pracę" jest tak samo głupie jak śmianie się z tego że polaczki w UK robią z najniższą krajową. Bardzo dobrze, że Ukraińcy do nas przyjeżdżają to świadczy o rozwoju państwa. Od zalania dziejów ludność z biedniejszych regionów przenosiła się do bogatszych. Tak jak my przenosimy i przenosiliśmy się na zachód, do krajów bogatszych.

Tak, każdy normalnie myślący człowiek jest za tym aby do jego kraju przyjeżdżali inni nawet ci najbardziej niewykształceni zajmujący miejsca pracy dla najmniej wykwalifikowanych osób pokroju produkcji czy budownictwa gdzie jako Polska wiedziemy prym w takiej UK. Tylko to jest warunek nadrzędny. Przyjmowanie każdego jak leci jest skrajnym debilizmem.

Tak, więc czasami lewa i prawa strono posłuchajcie co ma do powiedzenia ktoś kto jest spoza waszego środowiska.

Skrajności nigdy nie doprowadzały do niczego dobrego i nie doprowadzą.


#neuropa #4konserwy #przemyslenia
Pobierz
źródło: comment_fKS0qUY72kkbiBPeOe9s3nae9oMzOdU2.jpg
  • 10