Wpis z mikrobloga

@moneybookers: owszem np totolotek ma i nie możesz wygrać więcej niż 100 tys na prostym i 500tys na systemowym, ale nie przyjmuje powyżej tego, a sts normalnie przyjmuje. Więc co? Idę do nich stawiam 5 milionów na polskę, na kuponie mam do wypłaty 10 milionów, a oni do mnie, sory ale damy ci 200 tysięcy ( i jestem 4,8mln w plecy), bo więcej nie możesz wygrać? No bez jaj, jak nie
  • Odpowiedz
@moneybookers: Jest tylko wspomniane, że

Wygraną, którą otrzymuje uczestnik gry jest iloczyn ustalonego indywidualnie procentowego współczynnika wpłaconej stawki i kursu, chyba że zasady oferty stanowią inaczej.


5.3.2. OGÓLNE ZAKŁDY PIŁKARSKIE – DZIENNA MAKSYMALNA WYPŁATA * 500 000 PLN

więc jest to dzienna maksymalna wypłata, a nie wygrana. Dla mnie to dwie różne rzeczy:D Bo z tego ja mogę zrozumieć, że mogę wygrać 10 mln, a oni te 10mln rozłożą na raty
  • Odpowiedz
@moneybookers: Jest to bardzo ciekawe, bo blokowanie, żeby ktoś nie wygrał więcej niż np 500tys to jest dla mnie zrozumiałe. Trafi się jakiś kretyn raz na 100lat co za 2zł puści 10 dokładnych wyników i firmę puści z dymem:D A tak, zablokujesz nie można miec na kuponie więcej niż 500tys i wszyscy są szcześliwi:d ale sts nie blokuje tylko pozwala grać:D
  • Odpowiedz