Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski

Miraski. Jestem z dziewczyną ponad rok, oboje 18+. Ostatnio wyskoczyła mi z tekstem że denerwuje ją to, że przy jej znajomych jestem sztywny, mało się odzywam i ogólnie dupa. Przyznam się, nie tryskam charyzmą na lewo i prawo, i ona dobrze to wie że jestem bardzo wstydliwą osobą. No ale co ma wstydliwość do jej znajomych (dodam ze jej znajomi to 90% dziewczyny, więc troszkę dziwnie się czuje w otoczeniu 5 bab 1 facet ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) Otóż to, że widziałem ich może 2/3 razy (w sensie 2/3 wspólne wypady). Pierwszy był bardzo na plus, wszyscy ze sobą gadaliśmy, dwa następne już nieco gorsze. Zarzuca mi, że jak jestem w towarzystwie to nie może z swoimi psiapsiółkami rozmawiać, i ogólnie jest sztywno.
Ja to widzę z nieco innej strony, po prostu baby mają swoje własne tematy, nie będę z nimi gadał o nowych podkładach od Rimmel (,)
Poradźcie coś

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Co robić?

  • Pizda jesteś, gadaj więcej o swoich tematach 58.6% (41)
  • Gadaj z nimi o podkładach 12.9% (9)
  • Siedź cicho, nie wychylaj się na siłe 28.6% (20)

Oddanych głosów: 70

  • 7
@nieuwlaczajac:

jak same baby, to niech idzie sama.


A jak OP później napisze, że #!$%@? się czuje, bo ona jednak wychodzi i go zastawia samego, to wypokowicze poradzą, że na pewno nie spotyka się z koleżankami, tylko ma bolca na boku. ( )