Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest mi strasznie zle. Nie mam oparcia w rodzinie. Ojciec ciagle mi wypomina, ze musi mnie utrzymywac, ze go kosztuje. Na kazdym kroku podkresla to i czesto niby w zartach mowi, ze hehe ja ci kasy nie dam to gdzie pojdziesz hehe. Moja matka ma jakis problem. Ciagle mi wmawia jakies rzeczy, ktore nie maja miejsca. Z rodzenstwem zero kontaktu. Przez studia - ciezkie i duzo godzin na uczelni - nie mam jak znalezc pracy. Chcialabym miec juz swoj grosz i zaczac zyc na wlasny rachunek, zeby ojciec mnie juz przestal nekac o te pieniadze. Nie wydaje na glupoty, oszczedzam, nie jestem rozrzutna, a i tak ciagle slysze to ojcowskie hehe gdyby nie ja. Nie mam nikogo bliskiego, zeby o tym pogadac. Zle mi ze soba. Nie chce mi sie jutro wracac do domu po zajeciach, ale naprawde nie mam do kogo pojsc...
Dajcie jakis protip jak znalezc prace z miare elastycznymi godzinami, tak zebym dala rade i studiowac, i pracowac. Nie licze na wysokie zarobki, byleby juz miec cos swojego. Cokolwiek.
#praca #gorzkiezale #dno

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Zgłoś się do firmy, która odprowadza samochody. Wiem, że to brzmi słabo ale to jest ultra elastyczne (dostajesz login do systemu i sama wybierasz, które zlecenie i kiedy robisz) + będziesz szkolić umiejętności związane z kategorią B ( ͡° ͜ʖ ͡°) będziesz dobrym towarem na rynku różowych które nie umieją jeździć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°