Wpis z mikrobloga

Mały odpoczynek od hejtu i szkalowania.
Czas na troche informacji,moze sie komus przydadzą.

Pojechałem z Grande Punto mojego różowego na serwis klimy bo nie działała w ogóle,nie załanczała sie sprezarka.
Pojechałem do sieciówki ATU która ma oddziały w całym DE.Termin umówiony online,cena na stronce 59,99
Przyzwyczajony do kreatywnego podliczania napraw w Polsce,juz przy umawianiu terminu zaznaczyłem że filtr kabinowy sam wymieniłem i proszę nie podejmowac zbędnych napraw i czyszczenia.
Moja wewnetrzna cebula nabyta podczas urodzenia w PL katowała mnie ze beda chcieli mnie wkręcic w spręzarke która kosztuje 1200zł w PL a 330€ w DE
Podczas przekazywania auta jeszcze raz zaznaczyłem że prosze sprawdzić sprężarke przed napełnieniem klimy.
Koniec końców rachunek wyniósł 121,57 bo doliczyli za kompletne sprawdzenie i za jakiś olej do klimy(co po sprawdzenie w google okazało się słuszna decyzją) No i cena 20eur wyższa za napełnienie pustej instalacji.

Biorąc pod uwage fakt że po pewnym czasie nie przelicza sie juz na złotówki tylko patrzy ile godzin musiałes na to pracować,nie wychodzi tak źle. Przyjmując ze mechanik musi zarobić 1500-2000 na rekę to ile niby taka usługa mogła kosztować?

Na zdjęciu widzicie bony na 20eur. To ważna informacja dla tych którzy zbierają punkty payback.999pkt możecie wymienić na bon 10eur do mechanika. Teraz trwa promocja że dostajecie 1000pkt za robote u nich. więc kolejne 10eur na kolejna usługe.

#niemcy #atu #klimatyzacja #mechanikasamochodowa #payback #zwiebeldeals
Konwerter - Mały odpoczynek od hejtu i szkalowania.
Czas na troche informacji,moze s...

źródło: comment_JUhOL6BO7fHJ5IA1UXUfheP5lalHu1i4.jpg

Pobierz
  • 2