Wpis z mikrobloga

Do końca tej akcji nie wierzyłem że to się dzieje xD Warszawa, lotnisko, wracam z Pragi. Postanowiłem jebnąć się taxą do domu, ale że nie było wolnych to czekam sobie i palę papieroska. Nagle podjeżdża audi3 i zatrzymuje się na postoju dla taxówek. W tym samym momencie z lotniska wypada złotówa w berecie z telefonem w ręce i krzyczy I CO TERAS, DZWONIMY NA POLICJE, NA GORONCYM UCZYNKU, UBEROWCU JEDEN.

Z auta wysiada taki przykokszony pan xd Rozgląda się, patrzy na złotówę i chce odjeżdżać. Złotówa blokuje. Pan wysiada, #!$%@? mu gonga w brzuch i wsiada z powrotem xd Złotówa leży na chodniku, chyba nie przewidział takiego ruchu xd Ja we lzach xd Podjeżdża legalna taksa z drugiej strony. Wsiadam. Jadę do domu.

#coolstory #truestory #uber #taxi
  • 7
  • Odpowiedz
@deczko: nie wiem o co chodzi, mam swoje auta wiec wyjebongo na taxi i inne xD ale zawsze mnei #!$%@? to do czego trzepia wykopki, wiec gardze muskiem, teslą, volvo, sabem, solgazem, wiec i uber=hiv i ostatnio jak musialem wziac taryfe to nawet nie myslalem o tym tylko od razu LEGAL TAXI xD
  • Odpowiedz