Wpis z mikrobloga

Ludziska wytłumaczcie mi jedna rzecz. Jak to jest że można was fizycznie poniżać,#!$%@?ć Was na każdym kroku,płacić wam 1300zł netto i nie przeszkadza Wam to,nawet jesteście dumni i zadowoleni z takiej sytuacji . A słowa,po prostu puste słowa tępego #!$%@? konwertera na jakims portalu ze śmiesznymi obrazkami wywołuja takie oburzenie że opcja #czrnolisto nie wyrabia z blokowaniem mojego profilu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Boicie sie prawdy?

#niemcy #polska #emigracja #psychologia
  • 21
aha


@sepakasene: "Tajemnicza" odpowiedź która nic nie wnosi do wątku ale ma sprawiać wrażenie że odpowiadajacy jest lvl wyzej od zadajacego pytanie. Typowa reakcja uzytkownika portalu,który niby chce wbic szpile ale nie ma nic ciekawego do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raczej zabezpieczają się by w przyszłości nie widzieć twoich głupich wpisów :)


@Namarin: ja nie pisze że słońce jest zielone. Dlaczego moje prawdziwe i szczere wpisy wydaja Ci sie głupie?
: A kto ci powiedział, że tak mi się wydaje?


@Namarin: Sam to napisałes " by w przyszłości nie widzieć twoich głupich wpisów"
Gdybyś tak nie twierdził to inaczej sformułowałbys odpowiedź.W dodatku "twoich" napisałes z małej litery co oznacza że mnie nie szanujesz albo języka Polskiego.
Ale wiesz że twój stary i stara to nie jest odpowiednia grupa badawcza i inni zarabiają więcej?


@Ruski_Kiler: Mój ojciec nie żyje od 6 lat. Moja matka ma emeryture 1800zł za 45 lat pracy. Nie mam pojecia do czego pijesz.
Nie mam pojecia do czego pijesz.


@Konwerter: Sugerujesz jakoby większość Polaków miała zarabiać 1300zł netto, a to nieprawda bo obecnie średnia krajowa wynosi 4 500 zł brutto czyli jakieś 3 200 zł na "rękę". Jedynym człowiekiem który ma jakiś problem jesteś ty i doskonale wiem jaki. Pomimo że mieszkasz w tych swoich Niemczech dobrze wiesz że nigdy nie będziesz prawdziwym Niemcem, możesz nauczyć się perfekcyjnie niemieckiego i dalej lizać d#pe szefowi,
@Konwerter:

Sam to napisałes " by w przyszłości nie widzieć twoich głupich wpisów"


Dla mnie to zupełnie co innego niż gdybym napisał że "wydaje mi się że twoje wpisy są głupie" a tego nigdzie nie napisałem.

Konkretniej miałem na myśli to, że ci co wrzucają cię na czarną mogą uważać, że twoje wpisy są głupie i być może to dlatego cię czarnolistują, by ich nie widzieć w przyszłości a nie dlatego,
Sugerujesz jakoby większość Polaków miała zarabiać 1300zł netto, a to nieprawda bo obecnie średnia krajowa wynosi 4 500 zł brutto czyli jakieś 3 200 zł na "rękę".


@Ruski_Kiler: Kochanie, nie sugeruj sie wykopem i "amercan dream" który żyje w umysłach studentów. Bedziecie #!$%@? za minimalna do porzygu albo dopóki sie nie posracie. Jeżeli jestem w błędzie to chętnie zmienie swój poglad kiedy tylko zobacze Twój aktualny pasek z wypłaty ( ͡
Ale w jednym masz rację, nie szanuję cię, szanuję tylko ludzi których spotkałem i znam w życiu realnym (taką mam swoją zasadę więc nie smuć się, nie jesteś osamotniony, jesteś w gronie setek użytkowników wykopu)


@Namarin: Mnie to nie smuci. Ja wyznaje zasade ze ludzie nie maja mnie lubić,mnie maja sie bac. Dlatego taka radośc sprawia mi że ktoś daje mnie na czarną.
Ja wyznaje zasade ze ludzie nie maja mnie lubić,mnie maja sie bac.


@Konwerter: co kto lubi.

Chociaż dla mnie absolutnie nie wydajesz się straszny, bardziej niegroźny krzykacz, próbujący stworzyć wrażenie strasznego.

Spotykam takich jak ty mnóstwo, codziennie, w życiu realnym. Kwestia przyzwyczajenia.
bardziej niegroźny krzykacz, próbujący stworzyć wrażenie strasznego


@Namarin: Tym bardziej świadczy to o słabosci psychicznej tych którzy daja mnie na czarną. Sam pomyśl. Nie daja sobie rady z krzykaczem w internecie to jak maja sobie dac radę w realnym zyciu? Zostana prawnikami? Jak,jezeli losowy sebix ich zakrzyczy podczs rozprawy? Może zrobia karierę jako programisci? Jak to osiągna jezeli krytyka uzytkowników ich "twórczości" ich przytłoczy? Siąda na kasie w biedrze? Co zrobia
@Konwerter: no ale kalifat niemiecki, mordy i gwałty na ulicach, Niemcy upadają, Europa umiera itp. A w Polsce bezpiecznie i stabilnie.

@Ruski_Kiler: mediana zarobków w Polsce to 3291,56 zł brutto. Dominanta natomiast 2469,47 zł brutto. Czyli najczęściej otrzymywaną wypłatą jest ok 1800 zł na rękę. Dane z 2016r, więc mogły się nieznacznie zmienić.

Źródło: http://www.praca.pl/poradniki/rynek-pracy/przecietne-zarobki-w-polsce-nizsze-od-sredniej-krajowej_pr-1519.html