Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: dzięki stary, nie przeżyłbym bez tak bardzo wartościowych wpisów, które publikujesz.

#!$%@?, znowu. Tramwaj spóźnia się 10 minut, ogrzewanie #!$%@? wyłączone. I jeszcze śmierdzi. I tak dzień w dzień.

Ludzie, którzy uważają wrocławskie MPK za sensowną alternatywę dla samochodu są chyba niespełna rozumu.

Dzięki niemu czuję się lepszym człowiekiem, świnie w końcu chcą jeść #pdk i byk mi się ocielił.

@matys210: no nie wiem co można zrobić z rurą
  • Odpowiedz
@Pantokrator: wiesz co cię boli najbardziej? Boli cię to, że produkujesz się, wrzucasz długie i mądre wpisy i dostajesz 10 plusów, a jakaś mirabelka wrzuci swoje zdjęcie i już, hycw gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wiesz jaką to ma wartość? Estetyczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piwniczne_widziadlo: o, jasnowidz, proszę, cóż za talent.
W końcu najlepiej jest wyciągnąć jakąś opowiastkę z dupy, zamiast napisać coś sensownego, ale spokojnie, niczego więcej się po tobie nie spodziewałem.

Jakbym chciał i szukał wartości estetycznej, to nie siedziałbym na wykopie, tylko na jednej z miliona stronek ze zdjęciami modelek. Problem z twoim rodzajem jest taki, że sukces każdej kolejnej przyciąga jeszcze więcej podobnych szkodników, które z kolei przyciągają białorycerzy i piwniczaków,
  • Odpowiedz
@Pantokrator: i tak plusa jej nie dałem za szukanie atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko napisałem do Mirka, że w sumie ta przynajmniej jakoś wygląda. Szukanie atencji niestety sie zgadza i tym akurat gardzę. Może trochę zmiękłem w swoich przekonaniach bo urodą jest w moim typie...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pantokrator: rany, ale jesteś sfrustrowany. A wiesz, że możesz zablokować ten tag, skoro tak bardzo cię irytuje pokazywanie mordy?
Poza tym zobacz ilu facetów go pokazuje. Lepsi są? Oni mogą?
Jak coś ci się nie podoba, a nie jest powszechnie uznawane za obraźliwe czy uciążliwe, może po prostu to zignoruj zamiast wylewać swoje żale i pretensje?
Bo widzisz... Tak naprawdę to nikogo to nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@WysokiejJakosciSiekiera ja tam do urody nic nie mam, ale irytuje mnie po prostu to podejście "jestem kobietą, patrzcie na mnie". Taka @suchana wrzuca fajne dowcipy i tak samo albo i bardziej byłaby plusowana jako chłop. To rozumiem - wartościowy wkład. Bo to, co lubię w internecie, to fakt, że nie ważne, czy jesteś ładny czy brzydki, biedny czy bogaty, tu reputację zdobywa się (a raczej zdobywało) wyłącznie tym, co dodasz. Totalne oderwanie
  • Odpowiedz
@piwniczne_widziadlo nie zablokuję, bo ten tag pozwala mi szybko eliminować śmieszne ludziki żerujące na plusujących głąbach. Tą metodą nie grozi mi w przyszłości, że zmarnuję więcej czasu na dyskusję z tobą, czy lekturę twoich wpisów - szansa na to, że będzie to wartościowe doświadczenie jest minimalna.
I dalej rzucasz tezy z dupy i bawisz się w jasnowidza. Jak czegoś ktoś nie lubi i krytykuje to + argumentuje - napisz, że jest sfrustrowany.
  • Odpowiedz