Wpis z mikrobloga

@ivyclub: początek ciężko zdzierżyć, gra aż odpycha, ale później naprawdę fajnie się rozkręca, sam z 3 razy podchodziłem do tej gry
@Kafarov: w akcie II przy zadaniu "Siostrzyczki" znajdujemy tajemnicze notatki, jeżeli nie sprzedaliśmy ich Detmoldowi to dalsza część zadania doprowadzi nas to takiego dziadka, który uważany jest za najmocniejszego bosa w tej częsci wieśka (patrz screen, może odświeży Ci pamięc)
mozna po prostu z nim nie walczyć i skorzystać
Pobierz
źródło: comment_ZCckGuUlDeJX6iZiY7dtSNAPFfnspwFr.jpg
@sebool12: też przeszedłem po stronie Roche'a, później W3 z dodatkami a teraz po roku przerwy przechodzę po stronie wiewiórek i mam zupełnie inną grę niż za pierwszym razem. Polecam po jakimś czasie przejść druga stronę :)
@nie_ja: dokładnie, nie widzialne ściany...
warto ustawiać gargulce tak, żeby dziadek w nich walił, wtedy zyskujemy dużo czasu aby odrabiać wigor i używać Queen. Do tego warto zdobyć miecz Deithwenh - Obrażenia zadawane Gargulcom +25%
@nie_ja: @Kafarov: w czasie pobieranie W3 postanowiłem jednak zmienić swój ostatni wybór i iść do Roche, zamiast po Triss, przez co musiałem jeszcze raz mierzyć się z tym dziadkiem, ale teraz wiedząc o epickich broniach i pancerzu + kręgi mocy udało mi się go pokonać za pierwszym podejściem, bez najmniejszego wysiłku, zachowując prawie pełny pasek hp ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz
źródło: comment_2NT4efZSRP5Y74IGEp3QuT5EEsFHQpaW.jpg