Wpis z mikrobloga

Tak to będzie wyglądać 8go. Rezygnujemy ze stu zakrętów, bo trasa DO wydłuża się czasowo o 2 godziny. W drodze na wieżę ogarniemy jakieś jedzenie, może jeszcze po naszej stronie granicy. Wejście z wjazdem z kolejką kosztuje około 56 zł od osoby licząc po kursie sprzed tygodnia, ale możecie sobie przeliczyć z aktualnego kursu: http://www.dolnimorava.cz/pl/cennik. Warto też się zaopatrzyć w te korony przed wyjazdem ze względu na kurs waluty i brak organizacji kantora po drodze. Na miejscu zamierzam skorzystać z toru saneczkowego, Was też gorąco do tego namawiam. Tor w Karpaczu jest wielką frajdą, a ten ma 200m więcej! Zjazdy będą w kombiakach, więc nie hamujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°). W drodze powrotnej jedziemy nad zaporę wodną w Zagórzu Śląskim.
Nie wiem czy to się taguje, więc #motocykle
@Stitch @kendi @licuri @kabzior @gerard-kowalski @Czarna_SV @przepiorka @trueno2 @syrena_elektro

A sto zakrętów chcemy ogarnąć z Gerardem w ten weekend, tak że tego. Otwarta lista. :)
enjoi - Tak to będzie wyglądać 8go. Rezygnujemy ze stu zakrętów, bo trasa DO wydłuża ...

źródło: comment_UYNCOKK2psBmSJlcVn43dIMpgOT7GCC1.jpg

Pobierz
  • 93
o, zapomniałem zawołać


@enjoi: no nie dam rady, chętnie ale będę po imprezie integracyjnej... także jak słusznie przypuszczasz będę dogorywał, jednak dzięki za propo- następnym razem stawie się!
@enjoi: Na miejscu można za wszystko płacić kartą - nie miałem ze sobą żadnych koron. Jak już musi ktoś w gotówce to tylko CZK bo pln nie akceptują (co jest akurat u nich trochę dziwne). Nie wykluczam, że mogę do was dołączyć w Kłodzku. Ale to będzie się okazywało jeszcze.
@enjoi: zakrętów też zazdroszczę :P na szczęście nie jest u mnie płasko i nudno jak w łódzkim, ale też nie ma zbyt wiele fajnych tras ;(

100 zakrętów robiłem autem, ale i tak miałem mega frajdę :) (rwd ftw)