Wpis z mikrobloga

Stało się - dziś wieczorem, po zmroku, jazda w pełnym stroju - było mi tak gorąco, że odbierało to całkiem jakąkolwiek przyjemność z jazdy :(
Ubranka mam idealne na wiosnę/jesień, tak do dwudziestukilku stopni dają radę, ale obecnie to mordęga. A że hajsy chwilowo idą na ważniejsze cele, to wyczuwam samochód zamiast moto do pracy nim upały odpuszczą - a te przecie dopiero nadejdą ()

#motocykle #zalesie
  • 26
@enjoi: Tak, dokładnie to co piszesz. Czyżbyś chciał polecić coś z termoaktywek?

Ja bym sobie kupił coś meshowego na teraz najchętniej..

@luki-: E chyba cie mirku trochę ponosi. W tym samym mieście, te same temperatury. Mój różowy w skórze, ja w meshu i jeansach. Jeździmy całe lato. Jak się przemieszczasz to powinieneś dać rady. Chyba, że (a wiem że nie :) ) jeździsz jakimś 1800 cm3 chłodzonym powietrzem.
@luki- zapocona bawełna, a odprowadzanie potu na termoaktywce, to niebo, a ziemia. Jeżdżę w pełnej skórze po mieście w największe upały i w sumie najbardziej doskwiera upał w stopy, bo smx to tak średnio przewiewne.
@FLAqMastah: Ja jeżdżę 750 chłodzonym olejem i potwierdzam, że jest trochę za gorąco ;) W tekstylach z duża ilością paneli z meshu wszystko było ok póki jechałem moją normalną prędkością przez las. Jak wpadłem pomiędzy ekrany w mieście to się poczułem jakbym otworzył piekarnik. Ile bym nie jechał to było za ciepło

@brick: to żeby daleko nie szukać moje 900 chłodzone wodą w mieście co skrzyżowanie uruchamia wentylator i dosłownie się gotujesz. A jak byliśmy na tem evencie z HD i dostaliśmy jakiegoś kloca z milwaukee 8 (chyba tak się to literuje) to mogłeś smażyć jajka w sporym promieniu od pieca :)
@luki- moja historia była taka: rok temu miałem podobne odczucia "o gurwa jak w tej skórze gorąco, google - kurtka mesh opinie". Pojechałem napalony na rst cpcx do 4bikera, a tam mówi mi "mógłbym Cię namawiać do tej kurtki, bo oczywiście liczy się sprzedaż, ale spróbuj sobie brubeck coolera". Było wtedy naprawdę gorąco, założyłem to na drugi upalny dzień i uoooo jak fajnie, jak przyjemnie, dalej gorąco, ale nic się nie klei,
@enjoi: Właśnie sobie tego Coolera w necie oglądam. A co do płynu do płukania... teraz doczytałem, że to to psuje właściwości termoaktywne... wspominałem już, że kominiarkę tak kilka razy w nim już wyprałem?
@KasparowGaming: nie, raczej będzie ok choć szkoda, że potraktowałeś to zmiękczaczem. Najgorszy jest proszek do prania bo jego drobiny potrafią skutecznie wniknąć w mikropory tkaniny i skutecznie przytkać. Ja polecam ten płyn, bo nie kosztuje majątku (1 litr chyba 8-10 PLN w Rossmannie), spoko pachnie a tkaniny termo działają i wyglądają ciągle ok.