Wpis z mikrobloga

@czesio1312: Jeśli Plus Ci odpowiada i to nie musi być abonament, to zobacz jeszcze a2mobile (20zł za numer - nolimit na rozmowy i sms/mms i 15GB internetu z lejkiem progresywnym) lub plusha (bardziej rozpoznawalny). To oferty na kartę, czyli jeśli nie będzie pasowało to za 2 tygodnie możesz być już w innej sieci.
@czesio1312: Pewnie na firmę? Ogólnie to a2mobile jest bezproblemowy pod względem obsługi - pakiet niewyczerpalny domyślnie włącza się jako cykliczny, wystarczy że będzie kasa na koncie i będzie się co miesiąc sam aktywował - wystarczy co pół roku doładować te 120zł żeby miał za co ;)
@czesio1312: Witaj czesio1312,
Jeśli w grę wchodzi abonament i oba Wasze numery są zarejestrowane na ten sam nr PESEL, to polecam DUET w Plush ABO.
Jak zauważył MichaelT128 koszt takiego DUET-u to 40 zł za dwa abonamenty. Masz tutaj do wyboru dwie opcje:
no-limit na połączenia/SMS/MMS i 10 GB (pakiet ten zwiesza się wraz ze stażem) i umowa na czas nieokreślony.
no-limit na połączenia/SMS/MMS i 15 GB, umowa
@czesio1312: Czy sprawdzałeś naszą ofertę we wszystkich kanałach kontaktu (infolinia, salon, strona). Jeśli oferta nie będzie spełniała Twoich oczekiwań, to podczas rozmowy z doradcą, możesz poprosić o przełączenie do Działu Utrzymania Klienta, który będzie mógł zaoferować coś więcej.
@czesio1312: wyślij do nas zgłoszenie po zalogowaniu na Mój Orange - zakładka „zgłoś sprawę”. W treści możesz przedstawić swoje oczekiwania - oddzwonimy z ofertą. Pamiętaj, że do kontaktu telefonicznego potrzebujemy Twojej zgody na kontakty marketingowe (opcja do sprawdzenia na Mój Orange -> Informacje->Moje dane->Zgody).