Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jest to bajt ani żadna treść niebezpieczna, tylko mój osobisty problem. Nie wiem czemu nie weszło za 1 razem i zostało oznaczone jako treść niebezpieczna. Czy na AMW można pisać tylko o potrzebie ruchania i odrzuceniu miłosnym?

Co się #!$%@?ło to ja nie wiem - moja matka to typowa #logikarozowychpaskow i #ksiezniczka

Wracam 20:45 z drugiej roboty, nie rozmawiam z matką po czwartkowej awanturze jak chciała mi wyznaczać sposób w jaki mam się myć (bo niby wanna brudna) i pytam:

- "Czy trzeba wyjść z psem?"
- "Nie, byłam przed chwilą, pójdę późniejszym wieczorem"
No to ok, poszedłem się myć i słyszę tylko dobiegające za drzwi

ECH! ACH! OCH! NIE MAM SIŁY!

Wyszedłem, poszedłem ogarniać kolację, matka kręci się po kuchni, schodzę jej z drogi robiąc sobie w rogu coś do żarcia. I dalej "ECH, ACH, OCH" (dosłownie takie wzdychanie na pokaz) No i ponawiam propozycję (wiem, że tego oczekuje ale pytam, nie będę skakał nad matką bo potem i tka mnie wyzywa)

- "To może wyjdę z psem jak jesteś zmęczona"
- "Nie, nie ja wyjdę"

I za chwile do siebie
- "Idę stąd bo tu pan i władca swojego losu (nawiązanie do ostatniej awantury, gdzie #!$%@?łem się, że nawet mi dyktuje jak mam myć dupsko) zajął"
I do psa (21.15 - przed chwila wróciła z psem):
- "Chodź pieseczku, pańcia pójdzie z Tobą bo jak nie ja to kto - I JEB DRZWIAMI

No #!$%@?, ja mam dość domyślania się czego ona oczekuje i wiecznych awantur kończących się 2 tygodniami nieodzywania się do siebie

PS. Wiem, że trzeba się wyprowadzić, zostałem z rodzicami ze względów ekonomicznych - nie miałem żadnych pieniędzy na start bo starsi są mocno pod kreską, nie raz pomagałem pieniężnie (przez co odłożyłem znacznie mniej niż planowałem i niż bym mógł ale kit, trzeba pomagać) jak było źle no i generalnie mam wizję wyprowadzki z moją #rozowypasek do lokum gdzie nie będzie trzeba płacić wynajmu itp, także chciałem przeczekać do tego czasu.

#boldupy #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie jest to bajt ani żadna treść niebezpieczna, tylko mój osobisty problem. Nie wiem czemu nie weszło za 1 razem i zostało oznaczone jako treść niebezpieczna. Czy na AMW można pisać tylko o potrzebie ruchania i odrzuceniu miłosnym?


nie ale pomyłki się zdarzają
@AnonimoweMirkoWyznania: moze po prostu trzeba bylo wziac tego #!$%@? psa i z nim wyjdz?

Ja wiem, ze kobiety potrafia byc jebniete, taka ich NATURA i nie zmienisz tego, trzeba (mozna) sie dostosowac w miare potrzeb, a koegzystencja bedzie znacznie prostsza. Chyba, ze nie chcesz aby bylo latwiej- wtedy sluchaj i rob co kobita mowi xDD
AnonimowaUkochana: Mam bardzo podobnie, na szczęście się wyprowadziłam i jestem dużo spokojniejsza psychicznie. Najgorsze jest u mnie to, że wszystkiego musisz się domyślać. Przykład z ostatniej wizyty, rodzicielka akurat robiła obiad. Pytam czy coś trzeba pomóc, nakryć do stołu, ziemniaki obrać czy cokolwiek, dostaje odpowiedź że ona woli sama i mam ją zostawić. Obiad jadła już obrażona. Jak się okazało obraziła się o to że jej nikt nie pomógł ( ͡
@AnonimoweMirkoWyznania Moja tak samo. Zrobię coś to ONA ROBI TO INACZEJ. Nie zrobię czegoś CZŁOWIEK BY SOBIE RĘCE I NOGI TUTAJ UROBIŁ. SŁUŻĄCA BY Z WAMI NIE DALA RADY. CO WY MYSLICIE ZE JA W ROBOCIE SIEDZĘ?! Chcesz jej zrobić kawę po pracy żeby już nie #!$%@?ła od rzeczy ZA MAŁO MI KAWY WSYPAŁAŚ. SAMA SE TAKOM PIJ. Myje naczynia powiedzmy w lewej komorze zlewu a ona I ZNOWU NACHLAPIESZ NA PÓŁ