Wpis z mikrobloga

1) Idzie gdzies teraz kupic normalnie baze 36mg/ml bez jakiegos kupowania od osob prywatnych / z watpliwego zrodla?
Pomijajac, ze juz pewnie nie zobaczy czlowiek cen jak kiedys 200zl - 1L bazy 36mg/ml
Rozumiem, ze posotaje zakup 18mg/ml?

2) Jest ktos w stanie polecic gdzie kupowac glikol + gliceryne? Ostatnie to co zostalo mi po zakupach z edymu (te baniaki od inawery 1L) nijako odbija sie na zdrowiu, co znow nie ma miejsca z produktami od innych producentow lub korzystaniu z gotowych liquidow. Strzelam, ze albo pechowy batch albo jakies chinskie gowno niskiej jakosci.

#epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: dzieki, powiem Ci wstepnie mam jeszcze zapas ale chcialem sie z ciekawosci dowiedziec. Obecnie jestem na etapie doszukiwania sie ktory element bazy (glikol/gliceryna/nikotyna - mam jeszcze calkiem spora ilosc) jest kijowej jakosci. Dlatego poki co potrzebuje jedynie kupic 'markowa' gliceryne i glikol .. ;)
  • Odpowiedz
@SnZ: Zamówiłem z biomusu litr glikolu i kilogram gliceryny, całość kosztowała mnie ~41zł z wysyłką, a więc 3x taniej niż w "waperskich" sklepach. Na jakość nie narzekam.
  • Odpowiedz
@mmaraxx: zadam Ci pytanie na skalę Morfeusza - po co miałbym mieszać coś dwa razy? Po co mi w ogóle baza? Baza to same problemy:
- stężenie nikotyny jest zawsze inne, bo do jednego liquidu aromatu dam 0,1% a do drugiego np 20%
- proporcja vg:pg jest inna, bo aromaty są na PG i patrz punkt wyżej
- tracę czas na jakieś mieszanie a bazy nie będę wapował i znów będę
  • Odpowiedz