Wpis z mikrobloga

@grap32: ostatnio wymieniałem na allegro są emblematy za 5zł. Musisz nożykiem podważyć i puści. Ten masz i tak do wymiany więc nie rysuj tej oprawki czarnej. U mnie w 1 puścił lekko, w drugim trochę się męczyłem.
  • Odpowiedz
@H2o0: grzałem go suszarką i mimo tego nie dało go się podważyć, a boję się, że wyrwę cały guzik z oprawki :/
Może niemiec wkleił go na super glue
  • Odpowiedz
@grap32: jak masz oryginalny pilot, to jak juz go raz rozbierzesz to potem nie zlozysz bo jest klejony a nie na wciski. ja tez ostatnio kupowalem se nową obudowe do kluczyka i na tym najlepiej wyjdziesz, zaplacilem ledwo 8 euro na ebayu, przelozylem elektronike i tyle. jezeli tez chcesz tak zrobic to:

1. wyjmij kluczyk zapasowy
2. wbij noz ostrym kantem w to miejsce gdzie jest zawieszka (tam taka luka jest)
  • Odpowiedz
@estkt: nieźle miałeś wytarte te przyciski :P, dziękuje za foto instrukcję, na bank się przyda za jakiś czas. Na razie nakleję nowy emblemat i z nim będę śmigał, gdyby mnie nagle zawiódł to mam drugi w stanie bardzo dobrym.

A powiedz mi jeszcze, jak z jakością tej nowej obudowy z ebaya? Pilot jest tak samo zwarty, jak ma to miejsce w przypadku oryginału?
  • Odpowiedz
emblemat na kluczyku jest na stałe sklejony z tą gumką pod guzikami


@estkt: @grap32: ale ten emblemat to zwykla naklejka, taka sama juz od dobrych 25 lat. Idzie to podwazyc paznokciem albo nozykiem i zdjac. Potem tylko wyczyscic ze starego kleju, nakleic nowy i wuala.
  • Odpowiedz