Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #wesele #cebula #polakicebulaki #januszebiznesu
W mojej okolicy jest od kilku lat wyremontowany pałac, w którym odbywają się wesela.

Niektórzy sąsiedzi zaczęli zatrzymywać prawie każde wesele, co tydzień, a często jest kilka wesel (pałac ma kilka sal). Wiadomo - podchodzą do młodych, życzą wszystkiego co najlepsze i wystawiają łapki po flaszeczkę za życzenia.
Właściciele pałacu swego czasu zaczęli narzekać, bo weselnicy skarżyli się na mieszkańców, że co chwilę są zatrzymywani.

Chodziło mi po głowie, że sąsiedzi czasami się przez to rozpiją, ale to mało.
Dowiedziałem się, że jedna z sąsiadek SPRZEDAJE uzyskany w ten żebraczy sposób alkohol.

Co jak co, ale na tym to się dorobi. xD
look997 - #cebuladeals #wesele #cebula #polakicebulaki #januszebiznesu
W mojej okoli...

źródło: comment_wqdhLbp7yGxrCgBRA9B2pqq2lgwBTOEA.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@kopszmercen:
@RatedR:
@look997:

Jak dla mnie to zwyczaj fajny, ale wszystko zależy od pomysłowości :)
Gdy widać, że ktoś włożył wysiłek w zorganizowanie bramy, przygotował jakieś rekwizyty etc., to na pewno robi się miło na sercu, że ktoś się dla nas postarał.

Ale jak stanie taki #!$%@? na środku drogi i woła wódkę to do piekła z takimi..

A niestety stosunek fajnych bram do #!$%@?ów wynosi pewnie 1:15
  • Odpowiedz
@look997: Bramy o ile pomysłowe to fajne. Mojemu szwagrowi na weselu grupa kolegów ultrasów zrobiła brame z odpalonymi racami i stroboskopami. Ale jak by mi jakiś random wyskoczył na ulice ze sznurkiem to niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
@look997: Jedną fajną bramę widziałam. Chłopaki wysypali trochę piasku na jakąś folie, żeby łatwo to usunąć. Postawili betoniarkę (działającą), poprzebierali się w robocze ciuchy, postawili pachołki, zakaz wjazdu i z łopatami w rękach "Panie, tu remont jest".
  • Odpowiedz
@Beeercik: @POFUR: @degrengolada4444: @mamFAJNYnick: no właśnie takie fajne bramy z pomysłem to ekstra. Zwyczajowo to bramę robili właśnie dalsi znajomi z wioski, których się na wesele nie zapraszało, ale ogólnie to znali młodych i chociaż wiedzieli kto to jest. Kiedyś jak byłem świadkiem na wiosce to ludzie zrobili taką bramę - wystawili stół, krzesła, stół normalnie nakryli, TV (niestety nie włączone), dywan na środku drogi xD Jedziemy, jedziemy
  • Odpowiedz
@delo86:

serio brama to problem? Nawet jak to nieznajomi to 'mlodzi' i tak maja na to #!$%@?.


Doczytaj:

Właściciele pałacu swego czasu zaczęli narzekać, bo weselnicy skarżyli się na mieszkańców, że co chwilę są zatrzymywani.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@toxarz: Super sprawa! Świetne podejście Mireczku! Wychodziłam za mąż w połowie czerwca i miałam jedną "rybacką" bramę z porozstawianych sieci wędkarskich i sąsiedzi z wędkami i sprzętem udawali, że łowią. Flaszeczki rozdane z miłą chęcią. Druga brama natomiast to Pan żul z miotłą i bukietem kwiatów z ogródka sąsiadki. Capiał wińskiem niemiłosiernie, ale pożyczył szczęścia i wierszyk powiedział. Na pewno miły akcent dla młodej pary :)
  • Odpowiedz