Wpis z mikrobloga

@thrawn41 Chyba nie powiesz mi, że absolutnie nie było żadnej, ale to #!$%@? żadnej, możliwości żeby przebić paczkę OKC? Ainge pewnie myśli że liga składa się z 29 Billy Kingów i on wejdzie cały na biało xD
Otóż nie Danny, nie zdobędziesz George'a oferując Roziera i pick w drugiej rundzie draftu top 55 protected
@bielan123: wez nie cuduj: ESPN’s Jeff Goodman reported that Ainge offered Indiana three non-premium picks, Jae Crowder, and another Celtics starter (presumed to be Avery Bradley) for George during the draft.

i jeszcze Steve Bulpett of the Boston Herald independently reported the same, and added that the Celtics made an even better offer at the February deadline: a 2017 pick swap that involved Brooklyn’s selection, which became No. 1 overall.

Czepiaj
@loretti no tak spisek, btw ja odetchnalem z ulga, PG z racji charakteru i checi odejscia do Lakers zupelnie nie pasowal do Celtow. Zycze mu powodzenia a Celci wbrew temu co pisza tutejsi znawcy maja sie dobrze i czekam na Summer League by zobaczyc co pokaze Tatum i Zizic.
@thrawn41: Spisek przeciw Bostonowi ? Bo z twoich słów ( i nie tylko twoich a generalnie dużej części fanbase ) tak wynika, drużny specjalnie przyjmują niższe oferty żeby nie puścić swoich zawodników do Massachusetts. Ja nie twierdze czy odpuszczenie teraz Georga a wcześniej Butlera to są złe ruchy ale postawmy sprawy jasno - gdyby C chcieli by tych graczy to by ich mieli.
@MrBates: xDDDD no kto to słyszał żeby
@loretti: to Ty napisales o spisku dziennikarzy ;) A co do tego ze inni managerowie moga wymagac od Aingea wiecej to co w tym dziwnego? Nikt nie chce wyjsc na handlu z Celtami jak Nets, a i kazdy chce go przechytrzyc. Spora presja jest na handel ale dobrze ze Butlera i PG Celci nie kupili za jakies chore stawki. Jak już się czepiac to tego ze za pare lat na jedynce
@thrawn41 A jest coś dziwnego w tym że managerowie puszczają swoich zawodników za znacznie mniejsze stawki niż donoszą plotki? Czy istnieje choć cień szansy że doniesienia o Super Ofertach Bostonu to lipa puszczana przez zaprzyjaźnionych dziennikarzy? Bo z waszych słów wynika wszyscy podchodzą do tego w ten sposób - albo złoto od C albo cokolwiek od kogokolwiek. Bo moim zdaniem to by było działanie na szkodę swoje firmy.
@thrawn41 Polecam spojrzeć na krajowe podwórko piłkarskie i powiedzieć mi że dziennikarze ni chodzą na paskach klubów. No chyba że za wielką wodą są znacznie wyższe standardy.