Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #pytanie #rozowepaski #panienski

Mirki i Mirabelki, brakuje mi weny. Otóż zastałam zaproszona na wieczór panieński swojej dobrej kumpeli. Jedną z atrakcji wieczoru jest prezentacja o pannie młodej, tzn. każda z dziesięciu zaproszonych dziewczyn ma przygotować prezentację na ten sam temat. Każda ma trwać 5-7 minut. I tu się pojawia mój problem... Co prawda mam trochę jej zdjęć, ale nie potrafię wymyślić nic ciekawego. Nie chcę przygotować prezentacji w stylu "tu jestem z panną młodą na imprezce X... o a tutaj na imprezce Y... o a tutaj panna młoda pije piwko... a tutaj się śmiejemy". Po pierwsze nie chcę żeby moja prezentacja była nudna lub taka sama jak prezentacja kilku innych dziewczyn, po drugie nie mam aż tylu "wyjątkowych zdjęć" żeby każdy slajd zawierał coś nietuzinkowego.

Wiem, że skoro to moja dobra koleżanka, to nie powinnam mieć z czymś takim problemu, ale nie chodzi o to, żebym jebła tam jej życiorys, tylko żeby zrobić coś z jajem. I żeby nikt nie zasnął po kilku prezentacjach o tym samym.

Czy ktoś ma jakiś pomysł?

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to statystyki dotyczące tego np. kiedy się poznałyśmy, ile nocy przegadałyśmy, ile piwa wypiłyśmy, plus trochę zdjęć, ale nijak nie zapełnię tym 5-7 minut.

Czy ktoś kurna może mi pomóc i mnie oświecić o czym jeszcze można gadać?
  • 5
@sogood: Spróbuj fotografie w miarę chronologicznie i wydarzenia z nich opisać z perspektywy panny młodej, nie Twojej, to pokaże w jakim stopniu ją znasz, a jeśli coś nie bardzo będzie się zgadzać to rozbudzi to słuchaczy.
@sogood w takiej sytuacji ciężko coś doradzić, bo nie znam Ciebie ani Twoich coleżanek. nie wiem też jakie to są zdjęcia itd. bardzo ogólnikowo to można nie trafić z podpowiedzią więc pytanie na mirko o takie rzeczy uważam za nieco nietrafiony pomysł.
@sogood jak masz dobre zdjęcia i coleżanka się o to nie obrazi to możesz zrobić jakąś fotoszopkę albo wymyślić fejkowe opisy do zdjęć. byle były śmieszne i żeby nikt z uczestników tej zabawy nie poczuł się tym urażony.