Wpis z mikrobloga

@Smierc-wrogom-ojczyzny-14: Teraz tak. Kiedyś tak nie było, a wiem jak było kiedyś, bo siedzę na tym nieszczęsnym portalu 8 lat. Obrzydzenie PO było tutaj olbrzymie, ale nie wyobrażałem sobie, że portal przemieni się w bastion PiS. Czytanie komentarzy na głównej pod takimi znaleziskami przyprawia o ból głowy i kręcenie kółek po pokoju z żenady. A ja na serio kiedyś lubiłem poprzeglądać sobie znaleziska...
  • Odpowiedz
@Abaddon84: #!$%@? mnie to ale trzeba przyznać że PiS inwestuje coraz więcej w wykopowe konta i chyba nikt nie jest tu ślepy i teraz takie ruskie mendy nieznające ani fanzonuna ani innych niegdyś zajebistych akcji na wykopie czczą jakiegoś fanatyka Kaczyńskiego
  • Odpowiedz
@alphabeta: JKM nie ma już co sławić, bo skończył się zanim realnie się zaczął. Demencja starcza go wyłączyła. Z resztą, jemu się już nawet nie chce. Za to skutecznie zneutralizował cały potencjał wolnościowy i sprowadził go do zera.

@Chocholix: Nie wiem. Może miałem za wysokie oczekiwania, ale mimo wszystko nie obstawiałbym, że będzie się tutaj wychwalało Jarosława Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
Za to skutecznie zneutralizował cały potencjał wolnościowy i sprowadził go do zera.


@Abaddon84: to jest najgorsze w Korwinie, nikt nie ośmieszył myśli wolnościowej w Polsce tak jak ten jeden pajac :/ zero szacunku
  • Odpowiedz
@Abaddon84: Neuropa, która przez lata wyśmiewała i kompromitowała słowa Korwina, dopięła po prostu swego.

Nie zapomnę jak naczelny socjalista neuropy, czyli @lerner, bardzo plusowany przez neuropków swego czasu, usunął konto, widząc że PiS wprowadza jego socjalizmy w życie, które szybko je weryfikuje.

Widząc, że jego wpisy są de facto pochwałą rządowych pomysłów gospodarczych, zakończył działalność. Zresztą, wielu socjalistów z neuropy też usunęło konta, a reszta neuropków udaje, że nigdy socjalizmu
  • Odpowiedz
@Abaddon84: Wykop przerzucił się na PiS jakoś w okolicach wyborów w 2k15. Co jest nieco śmieszne, że na portalu uchodzącym za korwinistyczny taką popularność zdobyła partia niosąca 500+ na sztandarach.
  • Odpowiedz