Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam czegoś do oglądania yt, filmów, przeglądania internetu i okazyjnego grania w #tibia w podróży. Najlepiej 14", jak najlżejsze i najcieńsze. W okolicy 1k są "ultrabooki" xD od Kruger&Matz, te konkretnie, Explore 1403 i Explore 1404 Opinie są podzielone, może ktoś ma i korzysta? Mają małe dyski, ale to nie problem, bo i tak korzystałbym z zewnętrznego.
Na allegro jest masa poleasingowych lapków, np. ten mi się spodobał, HP Elitebook 8406p i do niego dokupić nową baterię. Co lepiej, któyś z tamtych K&M czy taki właśnie, chociaż nie jest tak lekki i cienki jakbym chciał?
Budżet to powiedzmy 1.5k, bo nie będzie to na tyle często używane, żeby wydawać więcej. Mirko pomusz
#laptopy #pytanie #krugermatz
  • 3
W okolicy 1k są "ultrabooki"


@naysayer: na pewno nie netbooki? :P Osobiście, z mojego doświadczenia, najlepiej znaleźć po prostu używanego thinkpada (ja miałem x230 za 1.3k z i5 (!) i podświetlaną klawiaturą), świetne sprzęty, w dodatku niskim kosztem można "podbijać" wartość, tj. ja w swojego po miesiacu wpompowałem jakieś grosze i zamiast 8GB ramu miałem 16.