Wpis z mikrobloga

Różowe to mnie nie przestaną zadziwiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze jak jadę w dłuższą trasę zabieram sobie 1-2 kompanów z blabla żeby było do kogo gębę otworzyć. Dostaje telefon 2h po dokonaniu rezerwacji przez jakiegoś różowego, nie mogę rozmawiać i wywiązuje sie taka konwersacja. Serio? Nadrobić 80km żeby odebrać jej znajomego? Po kolejnych 3h dostaje powiadomienie "pasażer anulował rezerwacje". #blablacar #logikarozowychpaskow
Pobierz M.....p - Różowe to mnie nie przestaną zadziwiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze jak jadę w dłuższ...
źródło: comment_Q1ra9kHi4gLINsSPzGEAvUY0SWbV818y.jpg
  • 16
@Max_Sop: @3dgy: Przecież to koleś czeka 80 km dalej a nie ona, więc chyba jednak wpadł na taki pomysł. Ona w tym pośredniczyła. ;-) I nie widzę tu "typowego kobiecego myślenia".
miejscu a 7demka przez remonty jest dość nieobliczalna ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Max_Sop: no właśnie.

Widzę, że często jeździsz A1. Jak w wakacje z korkami na bramkach? Bo się wybieram niedługo i nie wiem, czy tak jak kiedyś wyjeżdzać o 4 rano :)
@tapek: jesli pojedziesz w typowe dla turystów dni/godziny to moze być ciężko (wjazd do 3city w pt 15-20 albo wyjazd o 11-19 w ndz). W tym sezonie jeszcze tak źle nie było, ale w zeszłym roku zdażyło mi sie stać 4-5h na samych bramkach. I teraz mam life hacka- niezależnie w która stronę jedziesz- zjeżdżasz na jednym zjeździe przed bramkami. Nadrobisz paręnaście km, ale zaoszczędzisz pare godzin stania (jesli jedziesz w
@iEarth: moze i masz racje, ale sporo korzystam z bla bla jako kierowca i za każdym jedzonym drazem z różowymi jest problem. To pomyli dzielnice i muszę zapierdzielac na drugi koniec miasta, to "jeszcze 5min bo sie maluje". Z facetami podjeżdżam na miejsce, wsiadają, jedziemy.