Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski #podrywajzwykopem. Czy partner abstynent to zaleta? Taki niepijący, niepalący, nieużywający jakichkolwiek używek w jakiejkolwiek ilości? Zacząłem into ten słynny #tinder ale trochę boje się jak laska spojrzy na gościa który z nią nie wypije piwa/wina czegokolwiek. Nie chodzi o żadną wiarę - po prostu raz że sport (kiedyś po ostrej nocy picia jak wracałem na trening to czułem że jestem dwa tygodnie do tyłu z progresem), dwa to poruszam się wszędzie autem i dobrze jest móc wsiąść w każdej chwili, a trzy to już tyle lat minęło na trzeźwo że szkoda psuć tego wyniku.

Dla różowych daję dodatkowo ankietę.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Pytanie do #rozowepaski #podrywajzw...
źródło: comment_G0yyK5WGSPdD932rPzKrgE0FrycJL01i.jpg

Facet abstynent

  • Zaleta 51.5% (104)
  • Wada 48.5% (98)

Oddanych głosów: 202

  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: i wada i zaleta jednoczesnie.

Ja wiem ze to troche dziwne moze myslenie ale wydaje mi sie ze osoby ktore w ogole nie pija maja problem z samokontrola. Boja sie wypic z nieznanych mi blizej powodow. No bo nie wezmie do ust bo alkohol i tyle. Mowie tutaj o wypiciu reedsa w ogrodku w cieply letni dzien lub wypiciu lampki wina na kolacji z dziewczyna czy jakies rodzinnej uroczystosci.

Troche
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jestem różowym ale się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bycie abstynentem w polskim społeczeństwie jest raczej trudnym doświadczeniem. Pod tym względem kobiety mają znacznie łatwiej wedle moich obserwacji z życia, bo różowa-abstynentka jest bardzo chętnie widziana jako partnerka przez większość niebieskich, w drugą stronę wręcz przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Część różowych będzie mieć problem z tym, że nie mogą się
@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie będziesz z tym wylatywał za każdym razem jak wegetarianie to każda normalna dziewczyna zareaguje na to jak normalny człowiek. Pewnie zapyta o powód ty jej powiesz dlaczego i nie będziecie na ten temat wiecej gadac :)

Grunt to zeby nie wyglądało to tak: Cześć. Jestem Anon. Nie pije alkoholu albo

Cześć jestem Anon.
Cześć powiedz cos o sobie.
Nie pije alkoholu

Lub. Cześć jestem Anon. Ludzie którzy piją