Wpis z mikrobloga

Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produkty:

W Banggood:
Letv Leeco Le 2 X620 3/32GB złoty w cenie 129,99$ z kodem BGESLE32 (bez refa)
Xiaomi Miband 2 w cenie 18,63$ z kodem 20mibd2 (bez refa)

W Gearbest:
Czujnik do drzwi i okien Xiaomii w cenie 7,99$ (bez refa)
Multitool ZANMAX 3101 w cenie 6,99$ z kodem Zmax3101 (bez refa)
TV Box Alfawise A95X R1 w cenie 21,99$ z kodem GBTVBOX4 (bez refa)
Rejestrator jazdy Xiaomi Mijia w cenie 51,99$ (bez refa)
Interkom motocyklowy BT-S2 w cenie 31,99$ (bez refa)
Mini kamera Quelima SQ11 w cenie 11,99$ (bez refa)
Kamera sportowa Eken V8s w cenie 109,99$ (bez refa)
Dron Hubsan H507A w cenie 96,99$ (bez refa)
i kilka telefonów:
Leagoo T5 4/64GB w cenie 149,99$(bez refa)
Xiaomi Redmi 4A 2/32GB złoty w cenie 89,99$ z kodem Redmi4abr (bez refa)
Xiaomi Redmi 4A 2/32GB szary Global z B20 w cenie 91,99$ z kodem zorlakMI4A (bez refa)
Xiaomi Mi Max 2 4/64 GB w cenie 269,99$ z kodem MHMax2 (bez refa)
Xiaomi Mi5 3/64GB w cenie 199,99$ z kodem MI5DEAL lub GearXM64 (bez refa)
Xiaomi Mi6 6/64 GB czarny w cenie 406,99$ z kodem Mi64GKM (bez refa)

W Everbuying:
OUKITEL U22 2/16GB w cenie 69,99$ (bez refa)
Multitool ZANMAX 3101 w cenie 5,15$ (bez refa)

W Cafago
Kamera sportowa Andoer Q3H 4K w cenie 29,20$ z kodem D3144B (bez refa) - Wysyłka z magazynu niemieckiego.

W przypadku produktów z magazynu CN w Gearbest - warto wybrać przesyłkę Priority Line - minimalne szanse na VAT i dodatkowe opłaty. Z magazynu HK/HK2 wybierzcie Europe Registered - przesyłka pocztowa, ale też ma niskie szanse Vatu, dostarcza ją pośrednik 4PX przez Austrię. Przy zamówieniu w Banggood warto wybrać wysyłkę Priority Direct Mail - także zmniejsza szanse na VAT.

Obserwuj #chinskiekody aby nie przegapić żadnej okazji lub dodaj go na czarnolisto, by nie oglądać niepotrzebnych wpisów. Sprawdź starsze wpisy, by znaleźć oferty na inne #telefony, których nie było w tym zestawieniu lub dodaj wpis do ulubionych, by wrócić do niego później.

Chcesz być zawołanym do promocji? Zapisz się na listę powiadomień Chińskie kody

Powyższe linki są linkami typu "ref", ułamek wartości zakupionego produktu wspiera moją dalszą pracę pod tagiem #chinskiekody Możesz także kliknąć w link bezpośredni "bez refa" - wybór należy do Ciebie. W obu wypadkach nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, zaś wybór linku nie ma wpływu na końcową cenę produktu.

Informacje o nas:
Aktualna oferta Hong Kong Goldway z Aliexpress
Aktualne kupony rabatowe do iBuygou
Telefony Xiaomi w Banggood i w Gearbest
Informacje na temat zwrotów z Cashback
Strona ChinskieKody

#xiaomi #gearbest #banggood #kodyrabatowe #kupony #everbuying
rybakfischermann - Witam, tu #chinskiekody i kilka promocji na telefony i inne produk...

źródło: comment_YeIKIzXToAb0iEh3iYXw0YWBCQFazJU8.gif

Pobierz
  • 15
Wołam zainteresowanych (84) z listy Chińskie kody
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @rybak_fischermann @Boniekk @srogie_ciasteczko @bananzo @ZewBorsuka @fidel @Ghalard @zelmis @#!$%@? @kiwors @poxie @braffka @lechuu @sake12 @michal01111 @maks1823 @wally1976 @CoZaGamon @RocketSlayer @Shinoks @Frexor @Felonious_Gru @maslokm @meetom @lord_100 @browarPL @marceli-grabowski @wykopuser @mrKoval @brudny @zales13 @Cock_Inside @D0m3L @gorush @matti_aa @Gametleman @Dowluk @MikeR @emqu16 @Tr0jan @MortenH @
@rybak_fischermann: a czy wiesz moze czy jest gdzies opisane jak sprytnie wykorzystac rozne sprzety xiaomi? przeprowadzam sie wlasnie do domu, taka kamienica I fajnie by bylo zamontowac te czujniki do drzwi, okien
chcialbym by dzialalo to tak ze np wlacza sie swiatlo jak wchodze do domu, lub zalacza sie zarowka na schodach jak wykryje ze wychodze z pokoju, do tego zeby kamera nastawiona na drzwi nagrywala jak sie otworza,,,
@wykopowy_brukselek: tu łap recenzję od @Andczej: - możesz kupić cały zestaw, możesz też kupić pojedynczo elementy zaczynając od Gateway i czujników.
Tu jest w promocji zestaw 5w1:
Zestaw czujników Xiaomi Mi Home 5w1 w cenie 56,99$
(bez refa)

@katefoxconn: sam nie wiem, co napisać, bo póki co dostaję rano obietnice, że na pewno dzisiaj będzie, po południu jestem zbywany, a wieczorem zostaję z niczym ( ͡°