Wpis z mikrobloga

Taka mała ciekawostka z mojego #sanmarinochallenge - przez 7 sezonów Juventus ani razu nie wygrał Serie A ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W eliminacjach do ME zgodnie z przewidywaniami zajęliśmy 4. miejsce w grupie, przed Luksemburgiem i Azerbejdżanem. W barażach nie trafiliśmy najlepiej, bo na Izrael. Jeżeli wygramy, to o awans zagramy z Kosowem lub Luksemburgiem. W rankingu FIFA zajmuje całkiem niezłe, bo 92. miejsce. Dzięki dobrym wynikom byliśmy losowani z czwartego koszyka do eliminacji MŚ. Ponownie jednak nie mieliśmy szczęścia. Trafiliśmy do grupy z Włochami, Niemcami, Norwegią i Luksemburgiem. Może uda się powalczyć o jakiś remis z Norwegami i pewnie skończymy nad Luksemburgiem, ale trudno oczekiwać czegoś więcej.

W klubie natomiast mamy powody do zadowolenia, bo prowadzimy w lidze z przewagą 11 punktów nad drugim Milanem po 26 kolejkach. W LM udało się zająć 2. miejsce w grupie i wylosowaliśmy PSG, z którym zremisowaliśmy 0:0 u siebie w pierwszym meczu. Davide Gualandi nadal nie chce przedłużyć kontraktu, co niestety będzie prawdopodobnie skutkowało jego odejściem w letnim okienku, chyba że wygramy LM. W styczniu miałem jeszcze ciekawą ofertę za mojego najlepszego środkowego obrońcę - Pablo Paolorossiego. Chelsea proponowało 50 milionów funtów, co jest naprawdę wysoką kwotą, bo gra u nas od pół roku, a został sprowadzony z Boca za 6 milionów. Zdecydowałem jednak, że trzeba powalczyć o LM w tym sezonie, a jak będzie chciał odejść, to puszczę go w letnim okienku.

#footballmanager #fm17
Pobierz roniek - Taka mała ciekawostka z mojego #sanmarinochallenge - przez 7 sezonów Juventu...
źródło: comment_RsSNb3y3U92Ut64Ney6Zr0Cjo8Vhsy5Z.jpg
  • 5
@roniek: W 6 sezonów transferując do siebie tylko San Marińczyków, a więc polegając głównie na juniorach, awansowałeś z Serie C do Serie A i zdobyłeś mistrza? Jakim cudem, przecież uogólniając musisz mieć mocno średnich juniorów (słabe obiekty/skauting)? Z poprzednich skrinów widziałem, że tylko jeden typ jest na poziomie takiego Juve.
@kriss7676: Nie, skład mam oparty na zawodnikach wszystkich narodowości. Drużyna może kiedyś będzie się składać z samych zawodników z San Marino (taki był plan), ale w to wątpię, bo nie dostaję żadnych dobrych obrońców. Co do moich wychowanków to już mam rozbudowane obiekty i wszystko związane z juniorami i prawdę mówiąc chyba w żadnej jeszcze karierze nie miałem tak dobrych newgenów, ale to kwestia szczęścia. Gualandi, którego wcześniej pokazywałem to już
Pobierz roniek - @kriss7676: Nie, skład mam oparty na zawodnikach wszystkich narodowości. Dru...
źródło: comment_MelSem8e0bBzKZpr3b6bUrTkftdmawAP.jpg