Wpis z mikrobloga

Największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało, to kochająca osoba na której mogę zawsze polegać. Związek, który jest zawsze, niezmiennie źródłem ciepła, spokoju i miłości. Bez głupich kłótni, bo rozumiemy się i wiemy, że wszystko możemy sobie wyjaśnić. Bez arcydebilnych i dziecinnych "cichych dni" i innych fochów. Życzę sobie i wam, spędzić tak całe życie; z odpowiednią osobą i ze spokojem jaki to daje. #zwiazki
  • 56
tyle ze w wiekszosci przypadkow, mezczyna to ta logiczna polowa, a kobieta emocjonalna.


@sierzchula: oj tak, zdecydowanie :D śmiechłam. dokładnie jak @Astroc: pisze. przecież to właśnie kobiety już od najmłodszego są uczone radzenia sobie ze swoją emocjonalnością. faceci mają być stereotypowo logiczni i bez wad, dlatego częściej ich wybuchy są bardziej efektowne w skutkach - są mniej przygotowani na to jak sobie z nimi radzić i nagle się okazuje, że
@miesozerna: Nie są, bo zawsze spotykają się z tłumaczeniem "oj tam, kobiety takie są".
Facet po odpaleniu niektórych akcji, z jakimi spotykałem się ze strony kobiet, wygrałby już dawno bezpłatny pobyt w miejscu izolacji. I nie mam na myśli tylko szpitali psychiatrycznych. I miałby notki w papierach do końca życia.
A kobieta? Cóż, życie jest trudne, hormony motzno, emocje motzno, trzeba było nie dawać jej powodu xD

Z domu mam całkiem
@miesozerna: Rozumiem, że pewnie podobnie jest z facetami - z wierzchu ogarnięty, poukładany gość, po bliższym poznaniu i często kilku miesiącach wspólnego mieszkania wychodzi z niego co innego. Ale nie mam z tym styczności, bo nie gustuję w facetach.

W zasadzie wszystko sprowadza się ostatecznie do dość płytkiego stwierdzenia:
Są ludzie i parapety.
@TaoHosts: @NoMercyIncluded: właśnie o to chodziło w moim poście. mój przedmówca sprowadził to wszystko do stereotypowego myślenia podzielonego na płcie. no a to nie jest takie czarno-białe. wy znacie dziewczyny niezrównoważone emocjonalnie, a ja słyszałam o facetach 30+, którzy potrafią się obrazić jak przysłowiowe małe dziewczynki (hah) i nie łatwo im tego focha wybić z głowy nawet najbardziej logicznymi argumentami. generalizacja jest tutaj głupotą.
@Kynareth: też tak miałem, a potem wszystko #!$%@?

Ale Ty masz bezpieczniej, jesteś kobietą, więc jak #!$%@? to zapewne z Twojej inicjatywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. Nie jestem mizogonista, patrzę na statystykę, kobiety kocham i szanuje :) moja eks takze