Wpis z mikrobloga

Mały Jasiu nocował u dziadków. Siedzi w salonie z dziadkiem i tak nagle ni z gruchy ni z pietruchy mówi do dziadka:
-Dziadku a co to jest #!$%@??
Dziadek trochę w szoku sprawdził tylko czy babcia jest w kuchni wziął małego Jasia na strych.
Przesunął stary karton i przed ich oczami ukazał się kuferek. Dziadek starł z niego kurz i wyciągnął magazyny z gołymi paniami.
Otwiera stronę mniej więcej z środka i mówi:
-Widzisz Jasiu tę gwiazdkę między nogami tej pani?
-Tak.


#suchana #heheszki
  • 46
@zakoo @anamakota #!$%@?, nie wszystkie są złe. Teraz na każdy kawał mówi się suchar. Poziom abstrakcji musi chyba sięgnąć orbity Jowisza, żeby nie nazwać kawału sucharem. A droga mirabelka wrzuca taki sympatyczne żarty, czasem z brodą, często takie które czytam pierwszy raz.
Jak Ci się nie podoba to czarnolistuj i się nie #!$%@? z buciorami pod zacny kontent OP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zakoo: Właśnie o to tu chodzi :)
Anamakota to taki nasz Karol. Folklor miejscowej społeczności :)
Ale kilka dowcipów było na prawdę fajnych. Ja tam lubię wpisy OPki mimo, że wiele z tych żartów to oklepane crapy z brodą ;)
@zakoo: Żaden z tych kawałów mnie nie bawi. Bawi mnie tylko pomysł który w natłoku kłótni między prawica i lewica, wysrywami o imigrantach i ciągłym #!$%@? stulej o tym jak mają #!$%@? w życiu, jest czymś lekkim i nie powodującym poczucia żenady.

I jestem wulgarny bo mogę sobie na to pozwolić.