Wpis z mikrobloga

@joolekk: @anna-frasyniuk: @dejmiejn: @2096: oswiadczam ze 95hp nie jedzie, czy to na poczatku obrotomirza, czy na koncu, to nie chce przyspieszac. Do tego stopniowanie manuala 6 biegowego to nieporozumienie, ma tak krotkie biegi, ze do normalnej jazdy po autostradzie by musieli dodac jeszcze ze 4 biegi do tego co jest.

Typowe miejskie auto.

Zaproponowano mi ten sam silnik z turbo, 120hp i prawie 2x wyzszy Nm. Ale nie
@sierzchula: bardzo dobry silnik. pod gaz jeden z najlepszych w obecnie dostępnych nowych samochodach. Jeśli strasznie potrzebujesz więcej mocy, to mozesz brac t-jet'a ale bedziesz mial tam wiecej rzeczy wpieprzonych, a tym samym wiecej do zepsucia. Do hatchbacka, do miasta i rzadkich tras 95KM jest wystarczajace i nie ma co przeplacac. chyba ze ktos lubi.
@kotelnica: bylem, wyrazilem zainteresowanie sedanem w opcji longue, w opcjach dodatkowych kola 17", lakier czarny, gps z kamera cofania i kolo zapasowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyszly jakies smieszne pieniadze w podliczeniu no i zabiora moja padline za dwukrotnosc jej wartosci w rozliczeniu.
@Harmonijka: no wlasnie ostatecznie stanelo na sedanie 1.4 95 km lounge. Mieszkam w Belgii, tutaj poza terenem zabudowanym jest 70 km/h a na autostradzie 120 ( ͡° ʖ̯ ͡°) moj rozowy uswiadomil mi, ze co za roznica czy mam 7s do 70 czy 9s... Do zabawy mam moto ( ͡° ͜ʖ ͡°)