Wpis z mikrobloga

  • 0
@bocznica w sensie że przełożenie go w zakręt jest bardzo lekkie jak na gabaryt. Ja nie mam zbytniego porównania, tu i mniejsze koło jak miałem w kle i inną opona, może dlatego takie odczucie.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: no bo taka moc nadaje się właśnie jedynie do motocykla wielkości cb. jak waży kilkadziesiąt kilo więcej to i heble i zbiornik większy potrzeba. już pominę milczeniem jakość Japonia vs jakiś chiński Włoch ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@katera
@Asteroida
@chromato daliście mi trochę do myślenia, problem nie występuje gdy motocykl jest nowy,ale ja mam zamiar użytkować maszynę tak że sezony najmniej. Co będzie jak wstawię na naprawę do serwisu i będę czekał miesiąc albo dłużej na cześć? Niby za Benelli stoi potężny koncern , ale kto wie jak to się ułoży w przyszłości. DL650 chyba będzie rozsądniejszym wyjściem. Sam już nie wiem. Nówka do której nie ma żadnego zaplecza
  • Odpowiedz
  • 0
@Czytelnik30 no właśnie się zalogowałem. Jest jedna sztuka ale ma dużo szpeju dla mnie zbędnego i cena przez to narusza mój Nienaruszalny Budżet Na Używany Motocykl. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz