Wpis z mikrobloga

@bm89: No uwielbiam ( ͡ ͜ʖ ͡) Koleś - po jednym równoważniku zdania oceniłeś całą moją karierę zawodową. Wiesz już, ile teraz zarabiam i ile będę zarabiać. Dawajcie więcej tego miodu, a ja tymczasem z pamięci zacytuję Cycerona: "Potężny jeleń nie obawia się ujadania małych piesków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
"Potężny jeleń nie obawia się ujadania małych piesków" ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Aspirrack: Wróć za rok, i pokaż stan konta. Będziemy wtedy rozmawiać bo póki co po takich cytatach to twierdze że wciskanie coachingowych bredni na kierunku udało im się perfekcyjnie :D
@bm89: @Slacky: @Straher: Nawet nie chce mi się tłumaczyć, jak bardzo nietrafione są Wasze dissy. Z resztą - pewnie Was to nie interesuje. A jak interesuje, to możecie sobie sprawdzić dane.

Pochwaliłem się czymś, co uważam za fajne i ważne. Normalny człowiek w takiej sytuacji reaguje w stylu "Spoko kumplu, gratuluję!" Wierzę, że jesteście normalnymi ludźmi i na żywo mówilibyście takie normalne rzeczy, tylko internet Was zaćmiewa. Więc mimo
@Aspirrack: No wybacz, ale chwalenie się ukończeniem gównostudiów? Jakbyś skończył, nie wiem, medycynę, jakieś studia inżynierskie, coś co jest trudne, wzbudza uznanie i jest po tym przyszłość, to pewnie każdy by ci pogratulował, ale tak... Pogratulują ci może koledzy, z grzeczności, ale w internecie cię wyśmieją. Tak samo jak ja bym się pochwalił swoją filologią angielską i oczekiwał gratulacji...