Wpis z mikrobloga

Moj kumpel jeździ na wózku inwalidzkim, kumaty z niego koleś i ma dużo chęci do pracy z tym że raczej nie może pracować nigdzie poza domem. Staram się mu pomóc i ogarnąć jakaś robotę zdalną (która można wykonywać przez internet) czy np telefon. Wystarczy mu jak "dorobi" do renty jakieś 500zł miesięcznie. Jestem zielony w tematach pracy przez internet ofert jest od ch*ja z tym że podchodzę do nich z dużym dystansem 99% wygląda jak fejki. Może ktoś z was ma doświadczenie z praca dodatkową przez internet/telefon i udzieli kilku wskazówek/porad. #szukampracy #pracazdalna #praca #pracaprzezinternet #pytanie #pomagajzwykopem
  • 11
@PonuryMruk: No ale czemu w domu? Dwa razy dziennie będzie się musiał przemieścić. Budynki zwykle idealnie przystosowane - windy, koledzy pomocni, nawet koleżanki chętnie skoczą po kawkę do automatu. Czy problemem jest dostanie się z domu do pracy? Faktycznie, tutaj mogą być przeszkody. Spróbuj jednak go przekonać, że nawet jak jest ciężko, to jednak warto wyrwać się z domu. Jak by miał stałe godziny pracy to pewnie dałoby się załatwić stały
@PonuryMruk: myślę, że przydałoby się coś o umiejętnościach, doświadczeniu, zainteresowania zawodowych, czy o wieku kolegi... bo bez tego jedyną propozycją może być wysłanie człowieka do przysłowiowego "machania łopatą", no ale w tym przypadku to trochę faux-pax było by