Wpis z mikrobloga

@Kacorek:
Wystarczy być feministką, to samo w sobie jest idiotyczne.
Prezydent najpotężniejszego państwa na świecie, łamie tradycje i wybiera Polskę jako pierwsze miejsce do którego się uda podczas wizyty w Europie. #!$%@? z interesami naszego państwa, ważne, że CNN nazywa Trumpa seksistą, więc papier na łeb i protestować, no pospolite szkodniki z rakłem.
  • Odpowiedz
@polejboniewyrobie: najbardziej to mnie rozwalają idiotki wczoraj w tv pokazywane: trump to mizogin, seksista i #!$%@? wie co jeszcze. Typowe lewackie #!$%@? bez argumentów. Tylko ogólniki. Co za #!$%@? idioci. Nawet nie myslałem, ze ktoś wpadnie na pomysł robienia protestów...
  • Odpowiedz
@amator_kwasnych_zelek: Ja nie mam nic przeciwko protestom ale taka forma to dla mnie obraz protestujących, których powinno się wystrzelać bo tylko marnują powietrze.


@henius: Mnie dalej zastanawia jak bardzo trzeba nie mieć własnego zdania żeby głosować na PoPiS.

  • Odpowiedz
@Kacorek: Ale jaka forma jest tych protestów, że je krytykujesz? Z plakatu to nie wynika. A to, że krzykliwe hasła to o niczym nie świadczy, to jest przecież plakat, taki ma być. No i nie musisz się zgadzać ze wszystkimi hasłami, ale nie są one dziwne. Przecież były liczne kontrowersje co do jego traktowania kobiet, jest sprawa muru i imigrantów, jest sprawa ocieplenia klimatu- tutaj to już każdy rozsądny przyzna że
  • Odpowiedz
Wystarczy być feministką, to samo w sobie jest idiotyczne.

Prezydent najpotężniejszego państwa na świecie, łamie tradycje i wybiera Polskę jako pierwsze miejsce do którego się uda podczas wizyty w Europie. #!$%@? z interesami naszego państwa, ważne, że CNN nazywa Trumpa seksistą, więc papier na łeb i protestować, no pospolite szkodniki z rakłem.


@amator_kwasnych_zelek: Takie coś napisał @RatedR i myślę, że to Ci wytłumaczy dlaczego ten protest jest bez sensu. A co
  • Odpowiedz
Wstyd i hańba.


@niechcepodawac: @Kacorek: @MarsVolga: @RatedR: @Zeugma: ale o co Wam wszystkim chodzi? Na tym polega demokracja. Jedni protestują z powodu np. (w ich odczuciu) łamania konstytucji a inni z powodu rozjechania ślimaka na drodze. Mają prawo i jeżeli czują taką potrzebę to dlaczego nie? Czy zaraz muszą za tym stać obce pieniądze? Czy jeżeli komuś nie podoba się zacieśnienie kontaktów polsko-amerykańskich to zaraz musi być
  • Odpowiedz