Wpis z mikrobloga

Jak zapewne wielu na Wykopie wie, urodziłam się w USA.
Moja mama jest Polką.
Piszę to, bo chcę Wam powiedzieć jak wiele dla mnie znaczy to, co się stało w Polsce dzisiaj po odwiedzinach prezydenta Trumpa.
Powinniście być naprawdę bardzo dumni z tego, że jesteście Polakami.
Ja sama zawsze byłam dumna z moich korzeni, do tego stopnia, że nauczyłam się pisać po polsku sama.
(wybaczcie wszystkie moje błędy, polski to szczególnie trudny język)

Trump zachował się naprawdę wspaniale pokazując, że Polska jest dla USA partnerem i że nie jest mu obojętne jak przedstawiana jest nasza historia.

Tak głosowałam na Trumpa, bo uważam, że on odzwierciedla prawdziwą duszę tego wspaniałego kraju, jakim jest USA. Kraju, w którym na dobre zagościło niepotrzebne rozdawnictwo. Mam nadzieję, że Polska pozostanie na drodze do prawdziwej wolności i nie ugnie się pod wpływem tak wielu mało sprzyjających czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Niech tylko władza przestanie zabierać i "dawać", ludzie lepiej wiedzą na co swoje pieniądze wydawać.

Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Jeszcze Polska nie zginęła!!!
#polska #trump #patriotyzm
Pobierz
źródło: comment_IsSEQftmKAbbXmrRzYfucFbJYlnWussL.jpg
  • 106
@Pierdyliard: udzieliło mi się również to przemówienie ,bo Trump autentycznie czuje jakąś sympatie do Słowian czy wsch. Europy ,oprócz jego żon przypomnę ,że zatrudniał tysiące Polaków i jego ulubieńcem był Gołota ,który walczył w jego kasynach m.in. Taj Mahal (Gołota w jednej walce z Sandersem zabroczył krwią Trumpa) ,ogólnie gdyby to przemawiał Bush tego bym tak nie łyknął i choć te Patrioty będą gówno warte to takie przemówienie na cały świat