Wpis z mikrobloga

@kierowca_beczkowozu Miej na uwadze, ze sobie nie podkrecisz procka, bo pozydzili kilka zlotych, a bys mial 7700 K (odblokowany mnoznik) Moze plyta na to nie pozwala, ale przeciez w kazdej chwili mozna wymienic, co sie tak wesolo nie tyczy procka..

Producent plyty glownej oraz sama obudowa bardzo mnie niepokoi. Nie rozumiem jak mozna kupowac gotowe komputery XD
@vomar: z tego co się orientuję to właśnie pierwszy link tyczy się zestawu z aukcji, sam teraz mam dylemat czy go nie kupić bo pomimo tego, że mój obecny PC w zupełności mi wystarcza (i5 6500+R9 380X) to występuje u mnie jakiś denerwujący konflikt hardware i mam
mikrościnki nawet na pulpicie, obawiam się jedynie jakości zasilacza i ogólnego wsparcia ze strony producenta bo to jednak prebuilt i na czymś musieli oszczędzić.
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: może być z tym problem bo z tego co kojarzę to jest tam customowa płyta Acera nienadająca się raczej do złożenia na niej innego komputera, GPU niewiadomego producenta wykastrowane do minimum itd. Dochodzi do tego fakt, że zależy mi na czasie i raczej nie chciałbym się z tym zbytnio bawić :/