Wpis z mikrobloga

Już pewnie mnie nie cierpicie z nadużywaniem tagu #mirabelkipolecajo, ale tylko tutaj mogę uzyskać naprawdę fajne odpowiedzi bez zbędnego karyństwa. () #niebieskiepaski które są nieszkodliwymi trollami to mała cena za solidną odpowiedź. Ale dość tego cukru, bo mam kolejne pytania typowej zielonki. :)

Gdzie mogę dostać na necie proste w wyglądzie #biustonosze bez nachalnych koronek i całej tej cepelii? Chcę odświeżyć sobie garderobę i skompletować coś ecru, białego, dwukolorowego i oczywiście czarny, ale wszędzie (a na Allegro tym bardziej) o takie gładkie z dobrym fasonem ciężko (,)

Jaki sklep polecacie do masowego zakupu #rajstopy (trochę jest we mnie #rajstopiary) i #ponczochy? Teraz lato i znowu mam zajoba na punkcie różnych wzorków i manszet. Moja ukochana Gretastore ma trochę zrujnowany asortyment ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#cokupic #bielizna #kiciochpyta
  • 12
@Elimka: Change, polecam, choć ostatnio jak patrzyłem to mieli same wzorki, nie mieli ani gładkich, ani koronkowych, których szukaliśmy. w Intimissimi moja kupiła niedawno ładny komplet, ale większość kupowała w Change, albo w lokalnych sklepach z asortymentem polskich (a jakże) producentów.

Co do rajstop, to nie ma reguły, moja robi regularny najazd Gatty, Calzedonii i jakiegoś jeszcze jednego niezbyt taniego sklepu, a co do zwykłych rajstop, to Tesco i LeClerc mają