Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

kontynuujemy nasze badania w obszarach, o których chyba tylko na Wykopie i zamkniętej grupie fokusowej można porozmawiać. Rzecz dotyczy nowej kategorii produktowej na rynku i chcemy się dowiedzieć ilu z Was miało już z nią kontakt :)

PS Jeśli nie używaliście dotychczas takiego produktu, podzielcie się w komentarzach tym, jakie byłby Wasze oczekiwania wobec takiego papieru? W jakich sytuacjach mógłby Wam się przydać? Wszystkie opinie mile widziane. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #badania #higiena #rozowepaski #niebieskiepaski

Czy znasz nawilżany papier toaletowy?

  • słyszałem, ale nigdy nie używałem 20.0% (188)
  • znam, kiedyś używałem, ale nie kupiłem ponownie 5.3% (50)
  • znam i używam sporadycznie 9.2% (87)
  • znam i używam regularnie 6.9% (65)
  • nie znam i nie słyszałem 58.6% (552)

Oddanych głosów: 942

  • 31
Używałem chusteczek (?) Baby Dream z Rossmanna. Do czyszczenia różnych rzeczy, do sprzątania po psach i kotach. Bardzo praktyczna rzecz. Czy kupiłbym taki papier toaletowy? Zależy od ceny.
@centrum_badan_opinii_wykopu: znam, bardzo dobry szczególnie jak wrzuci się go wcześniej do zamrażalnika, jest w tedy lekko lodowaty idealnie się nadanie do wycierania dupy po kebabie z sosem "alkaida". Stosowałem wcześniej wiele preparatów od oleju, masła, papier ścierny, czy też domestosu, nic nie pomogło jak nawilżany papier toaletowy! Gorąco polecam!